Logo NOVOFRUCT SK, s.r.o.

Elektromechanik/mechanik v dvojzmennej prevádzke

NOVOFRUCT SK, s.r.o.

Miesto práce
Komárňanská cesta 13, Nové Zámky-Dolná kapsa
Termín nástupu
Ihneď
1 300 EUR/mesiacmesačná mzda od 1300 € + mesačné odmeny podľa plnenia kľúčových ukazovateľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ťa baví všetko, čo sa týka elektriky a strojov, ak máš rád výzvy a nevzdávaš sa, ak rád prekonávaš prekážky a hľadáš nové riešenia, potom máme pracovnú ponuku práve pre teba. Sme výrobná spoločnosť a do nášho údržbárskeho tímu hľadáme nového elektromechanika/mechanika údržbára.

Čo bude tvojou hlavnou úlohou?
>> pripravovať, nastavovať a pravidelne kontrolovať výrobné stroje,
zariadenia, výrobné linky
>> oživovať, nastavovať a diagnostikovať automatizované stroje a
zariadenia
>> lokalizovať a rozpoznávať elektro a/alebo mechanické závady na
zariadeniach, ich oprava a údržba tak, aby zodpovedali
požiadavkám legislatívy a zároveň výrobným potrebám
>> vykonávať elektrické a mechanické zásahy vo výrobe,
vrátane montáže, preventívnej údržby a opráv zariadení, podľa
programov údržbárskeho plánu a na základe požiadaviek výroby
>> zaškoľovať nových operátorov

Čo by si mal vedieť?
>> čítať a používať technickú dokumentáciu
>> evidovať technické dáta o priebehu a výsledkoch svojej práce
>> používať rôzne ručné pracovné nástroje, meracie prístroje a
dielenské stroje
>> základné práce na PC

- práca v stabilnej spoločnosti
- hradíme cestovných nákladov vo výške autobusového
cestovného lístka
- zdarma pracovné odevy a pracovná bezpečnostná obuv
- obedy alebo večere v hodnote 0,30 € za jednu stravnú jednotku
- všetky odborné školenia hradené zamestnávateľom

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite Váš životopis na e-mailovú adresu [email protected]. Oslovení budú iba vybraní uchádzači. Ďakujeme všetkým, ktorý sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektromechanik, elektikár

Prax na pozícii/v oblasti

min 3 roky

Počet rokov praxe

3

>> prax na údržbe vo výrobnej spoločnosti min.
2 roky
>> odborná spôsobilosť v elektrotechnike
§ 22 alebo § 23 vyhl. č. 508/2009 Z.z. v
znení neskorších predpisov.
>> ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke
>> tímovosť

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom potravinárskeho tovaru (dojčenská výživa, dojčenské pokrmy, ovocné a zeleninové produkty).
Predaj tovaru pre veľkoobchodné a maloobchodné subjekty.

http://www.novofruct.sk, www.ovko.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie Novofruct
E-mail: poslať životopis
ID: 4654631  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac