Pracovník skladového hospodárstva v expedičnom sklade/obsluha VzV- práca na jednu zmenu

NOVOFRUCT SK, s.r.o.

NOVOFRUCT SK, s. r. o. Nové Zámky, Komárňanská cesta, Nové Zámky-Dolná kapsa
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiac+50 € vo forme nákupnej poukážky za 100 %-nú dochádzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kvalitatívne a kvantitatívne vychystanie objednávky pre odberateľov
- nakládky tovaru na nákladné autá za pomoci vysokozdvižného vozíka
- manipulačné práce v sklade expedície
- pravidelné inventúry
- ostatné skladové práce

- práca na pracovnú zmluvu
- 50 € vo forme nákupnej poukážky za 100 %-nú dochádzku
- príplatok za prípadnú prácu nadčas
- na stravnú jednotku si zamestnanec prispieva sumou 0,30 €/deň
- práca v stabilnej spoločnosti
- pracovné odevy a obuv zdarma
- lekárske prehliadky v zmysle zákonníka práce hradené zamestnávateľom
- školenia k odbornej spôsobilosti na prácu, periodické školenia hradené zamestnávateľom

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu prosím pošlite životopis na e-mailovú adresu [email protected]. Oslovení budú iba vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie a prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

obsluha VzV, skladové hospodárstvo

Počet rokov praxe

1

- preukaz na obsluhu vysokozdvižného vozíka
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- logické myslenie

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom potravinárskeho tovaru (dojčenská výživa, dojčenské pokrmy, ovocné a zeleninové produkty).
Predaj tovaru pre veľkoobchodné a maloobchodné subjekty.

http://www.novofruct.sk, www.ovko.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3115563  Dátum zverejnenia: 23.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac