Operátor výroby + obsluha vysokozdvižného vozíka

NOVOFRUCT SK, s.r.o.

Miesto práce
Komárňanská cesta 13, okres Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď, dohodou
základná hodinová mzda od 3,10 € do 3,80 € v závislosti od skúseností a praxe uchádzača + osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výrobné činnosti na jednotlivých linkách vo výrobných prevádzkach
- obsluha strojných zariadení vo výrobných prevádzkach
- práca na 3 zmeny
- obsluha vysokozdvižného vozíka

- práca v stabilnej spoločnosti
- mesačná kompenzácia výdavkov na dopravu do zamestnania
- mesačný dochádzkový bonus v hodnote 50,- Euro
- strava zdarma
- pracovné odevy a obuv zdarma
- pravidelné lekárske prehliadky v zmysle zákonov hradené zamestnávateľom

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím štrukturovaný životopis na e-mailovú adresu [email protected].
Oslovení budú iba vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie a prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- preukaz na obsluhu vysokozdvižného vozíka
- svedomitosť
- samostatnosť
- schopnosť pracovať na 3 zmeny

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom potravinárskeho tovaru (dojčenská výživa, dojčenské pokrmy, ovocné a zeleninové produkty).
Predaj tovaru pre veľkoobchodné a maloobchodné subjekty.

http://www.novofruct.sk, www.ovko.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2715720  Dátum zverejnenia: 23.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná hodinová mzda od 3,10 € do 3,80 € v závislosti od skúseností a praxe uchádzača + osobné ohodnotenie