Elektromechanik - zmenový údržbár

NOVOFRUCT SK, s.r.o.

Miesto práce
Komárňanská cesta 13, Nitriansky kraj, okres Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie preventívnej, operatívnej údržby strojov a zariadení
- opravy strojov a zariadení
- práca na 3 zmeny

- práca v stabilnej spoločnosti
- príspevok na dopravu do miesta výkonu práce /NOVOFRUCT SK/ vo výške autobusového cestovného lístka zakúpeného na čipovú kartu
- dochádzkový bonus 50 Euro mesačne za 100 % dochádzky
- výkonnostný bonus
- nadčasové príplatky
- strava pre zamestnancov zdarma
- pracovné odevy a obuv zdarma
- lekárske prehliadky v zmysle zákona hradené zamestnávateľom
- Periodické školenia a aktualizácie osvedčení hradené zamestnávateľom

V prípade záujmu prosím pošlite životopis na e-mailovu adresu [email protected]. Oslovení budú iba vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie a ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektromechanik

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- doklad o odbornej spôsobilosti / minimálne § 21/
- svedomitosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, technické myslenie
- manuálna zručnosť
- schopnosť pracovať v nočnej prevádzke

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom potravinárskeho tovaru (dojčenská výživa, dojčenské pokrmy, ovocné a zeleninové produkty).
Predaj tovaru pre veľkoobchodné a maloobchodné subjekty.

http://www.novofruct.sk, www.ovko.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2715626  Dátum zverejnenia: 21.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou