Medicínský/Farmaceutický reprezentant

Novo Nordisk Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prezentácia spoločnosti a jej produktov v oblasti diabetológie.
- Rozvíjanie a upevnenie vzťahov s lekármi a farmaceutmi
- Uplatnenie marketingovej stratégie spoločnosti v určenom regióne
- Aktívna účasť na odborných sympóziách a konferenciách
- Dosiahnutie stanovených predajných výsledkov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 2000 eur/mesiac - prípadne dohodou podľa skúsenosti

Ak vás zaujala pracovná pozícia a spĺňate uvedené kritériá, prosím zašlite svoj životopis na nižšie uvedený link.
Na pracovný pohovor budú pozvaní kandidáti, ktorí spĺňajú naše očakávania. Ďakujeme za pochopenie.
Osobné materiály budú skartované v súlade s platnou legislatívou.
Uchádzač bol pred zaslaním životopisu oboznámený so spracovaním osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicinske, farmaceuticke, prírodovedecke

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

- VŠ vzdelanie (medicinske, farmaceuticke, prírodovedecke )
- Prax na pozícií medicínskeho reprezentanta nie je podmienkou
- Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilta
- Silne orientovanie na dosahovanie výsledkov
- Dobrá úroveň v oblasti vyjednávania, silný v argumentácií, vynikajúce komunikačné zručnosti
- Tímový hráč

Novo Nordisk je globálna farmaceutická spoločnosť s 95 ročnou tradíciou inovácií a je lídrom v diabetológii. Toto dedičstvo nám dalo skúsenosti a schopnosti, ktoré nám umožňujú pomáhať ľuďom v boji s obezitou, hemofíliou, poruchami rastu a inými závažnými chronickými chorobami.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

ROSUM, Bajkalská 19B
821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariera
E-mail: poslať životopis
ID: 3690816   Dátum zverejnenia: 10.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 2000 eur/mesiac - prípadne dohodou podľa skúsenosti