Konzultant pre oblasť kybernetickej bezpečnosti (Audítor KB)

Novo Funding s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 000 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností kandidáta a bude diskutovaná v rámci osobného stretnutia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manažovanie procesov kybernetickej bezpečnosti,
- vyhodnocovanie bezpečnostných rizík,
- riadenie hrozieb a rizík v oblasti kybernetickej bezpečnosti,
- aplikácia bezpečnostných opatrení v systéme riadenia kybernetickej bezpečnosti,
- identifikovanie a vyhodnocovanie bezpečnostných rizík, hrozieb a prienikov, vykonávanie opatrení na ich odstránenie,
- poskytovanie poradenstva v oblasti zabezpečenia informačných technológií,
- základný monitoring, analýza incidentov, logov z rôznych bezpečnostných zariadení, serverov, koncových zariadení,
- tvorba návrhov a koncepcií rozvoja bezpečnosti informačných systémov v nadväznosti na požiadavky a ciele zákazníka,
- samostatné posudzovanie stavu bezpečnosti na základe podkladov z dostupných nástrojov,
- analýza a riešenie incidentov v monitorovanom prostredí dostupnými nástrojmi a komunikáciou so zákazníkom,
- návrhy na doplnenie mechanizmov a technológií a zvýšenie efektivity odhaľovania incidentov
- úprava nastavenia analytických bezpečnostných nástrojov,
- tvorba a definovanie Security dokumentácie a procesov.

- flexibilná pracovná doba,
- práca formou home office.

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, prosíme o preposlanie životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Manažérstvo kybernetickej bezpečnosti - Pokročilý
Audítorstvo kybernetickej bezpečnosti - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Informačná bezpečnosť

Počet rokov praxe

5

Skúsenosti na pozíciách manažér/špecialista kybernetickej bezpečnosti je nevyhnutnou podmienkou vzhľadom na obsah pracovnej pozície.

Spoločnosť Novo Funding je expandujúca spoločnosť na slovenskom trhu. Zaoberáme sa odborným poradenstvom pri spracovaní projektov v oblasti IT na získanie NFP.
ID: 4771067  Dátum zverejnenia: 26.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac