Konzultant pre financovanie výskumu a vývoja (junior/senior)

Novo Consulting s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 700 EUR/mesiacV prípade vynikajúcich výsledkov možnosť podielu zo zisku firmy. Základná mzda sa odvíja od predošlých skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti z oblasti výskumu a vývoja (či už v rámci štúdia alebo profesionálnej praxe) a chcel by si pomáhať top firmám na Slovensku financovať svoje náročné projekty v oblasti výskumu, vývoja alebo inovácií?

Máš k tomu jedinečnú príležitosť.

Sme spoločnosť, ktorá spolupracuje s viac ako 100kou najvýznamnejších technologických a vývojových spoločností v rôznych oblastiach (elektrotechnika, priemyselná automatizácia, informatika, a iné) a pomáha spoločnostiam rásť prostredníctvom rôznych finančných podpôr na financovanie výskumných alebo vývojových aktivít.

Tvojou prácou bude:

- komunikácia so zákazníkmi (písomná, telefonická), dohadovanie osobných stretnutí u zákazníkov (v prevažnej miere západné Slovensko)

- spracovávanie podkladov pre vytvorenie požadovanej dokumentácie (ekonomická, projektová, technická)

- kontinuálne vzdelávanie sa v oblasti legislatívy a metodiky pre jednotlivé finančné nástroje

Práca konzultanta je náročná, ale pestrá a aktívnych a šikovných ľudí náležite odmeňujeme. Zamestnanci našej spoločnosti majú k dispozícii nadštandardné pracovné prostriedky a ku každému zamestnancovi vieme pristupovať individuálne.

Vyhradzujeme si osloviť iba vybraných uchádzačov.

Naša spoločnosť patrí medzi lídrov v oblasti poradenstva špecificky pre podporu výskumu a vývoja na Slovensku. Sme partnerom nielen pre priemyselné podniky na Slovensku, ale aj partnerské asociácie, médiá a štátnu správu pre zlepšenie podpory výskumu a vývoja na Slovensku. Viac podrobností nájdete na stránke www.novoconsulting.sk

Flexibilný pracovný čas

Práca z domu (preferujeme kandidátov z Bratislavského, Trnavského a Nitrianskeho kraja)

Služobné auto, mobil, notebook aj na súkromné účely

Informácie o výberovom konaní

Prosíme zaslať životopis v SJ alebo AJ.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie (strojníctvo, chémia, elektrotechnika, informatika, a pod.)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vysokoškolské vzdelanie technického smeru podmienkou.

Vodičský preukaz a prax v šoférovaní podmienkou.

Perfektná znalosť gramatiky SJ podmienkou.

Prax počas štúdia vo výskume alebo vývoji veľkou výhodou.

Profesionálne vystupovanie
Ochota vzdelávať sa
Asertivita
Samostatnosť ale aj zmysel pre tímovú prácu
Schopnosť dodržiavať termíny
Prozákaznícky prístup

Novo Consulting s.r.o. je slovenská spoločnosť, ktorá poskytuje ekonomicko-technické poradenstvo pre spoločnosti v oblasti výskumu a vývoja. Okrem svojej poradenskej činnosti sa venuje odborným aktivitám v oblasti tvorby legislatívy a medializovania potrieb zlepšovania podnikateľského prostredia, najmä v oblasti podpory výskumu a vývoja na Slovensku. Viac informácií nájdete na našej webovej stránke novoconsulting.sk a LinkedIn profile.
ID: 4055320  Dátum zverejnenia: 5.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac