Junior Compliance Officer

NOVIS Insurance Company

A munkavégzés helye
Pozsony
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
15.07.2018
Bérfeltételek (bruttó)
1200 - 1500 €

Junior Compliance Officer pozícióra keresünk magyar nyelvű munkatársat.
Az ideális jelölt jogi képzéssel rendelkezik (min. Bc.), melyre Magyarországon tett szert, akinek a Juniori pozíció kihívást jelent ahol megmutathatja a képességeit.
Előnynek számít a fogyasztói jogra, a pénzügyi politikára illetve a biztosításra való orientáció, valamint az ezen a téren szerzett tapasztalat.

A munkakör konkrét jellemzői és feladatai:

- Adminisztratív támogatás a részleg tevékenységében
- Szerződések elkészítése illetve ellenőrzése a magyar jogrendszernek megfelelően (elsősorban kereskedelmijogi)
- Közreműködés az ügyfelek panaszainak, és kezdeményezéseinek feldolgozásában
- A biztosítást érintő magyar jogszabályi környezet nyomonkövetése és a társaság belső folyamatainak, és tevékenységeinek azzal való összhangba hozatala.
- Aktív összedolgozás a társaság belső előírásainak létrehozásban Magyarország részére.
- Magyarország jogszabályi környezetének nyomonkövetése
- Összedolgozás és kommunikáció a társaság többi részlegével, és a szükséges alapanyagok bebiztosítása a részleg számára

Egyéb béren kívüli juttatások

Növekvésre alkalmas környezet tehetséges, önálló és felelősségteljes alkalmazottak részére.
Tapasztalatgyűjtés egy gyorsan növekvő nemzetközi társaságban, amelyre több jogi kör alakulása is hatással van.
A sikeres jelentkezőnek lehetősége nyílik karrieri növekedésre.

Információk a kiválasztási folyamatról

Tekintettel a nagy mennyiségű jelentkezésre, csak a kiválasztott jelentkezőkkel vesszük fel a kapcsolatot. Előre is köszönjük mindenkinek a jelentkezést.
Várjuk az Önnel való találkozást.

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Képzési szak

Jog

Angol nyelv - Középszint (B2) és Magyar nyelv - Mesterfok (C2)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

- A magyar nyelv aktív ismerete
- Angol vagy német nyelv aktív szóbeli és irásbeli ismerete, a másik nyelv passzív ismerete
- Előnynek számít minden egyéb nyelv ismerete (cseh, lengyel, olasz, finn)
- Önálló mérlegelésre és csapatmunkára való készség, képesség
- Proaktív hozzáállás, önállóság

Mi egy innovatív életbiztosító vagyunk. Csapatunkba új erősítést keresünk, amely hatásos támogatást nyújt a társaság nemzetközi fejlődésében. Lehetőségük nyílik egy új pénzügyi institúció építésére, és folyamatok beigazítására.

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott
ID: 3424770  Dátum zverejnenia: 19.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1500 €