IT support pre správu poistných zmlúv

NOVIS Poisťovňa a.s.

Miesto práce
Námestie Ľudovíta Štúra 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do nášho tímu, ktorá sa bude efektívne podieľať na rozvoji spoločnosti. Máte šancu stáť pri budovaní novej finančnej inštitúcie a získať skúsenosti v rôznych oblastiach IT.

Okrem IT schopností je výraznou výhodou ovládanie cudzích jazykov.

Náplňou práce je byť k dispozícii pre nové, mimoriadne, ale aj niektoré pravidelne sa opakujúce úlohy vznikajúce pri správe poistných zmlúv pre 8 európskych krajín. Okrem výkonu práce podľa zadaní oceňujeme aj proaktívny prístup k hľadaniu nových a efektívnejších riešení.

Konkrétne úlohy zahŕňajú predovšetkým:
- príprava reportov a zostáv z rôznorodých informačných systémov (od SAP B1, cez Access, až po Excel)
- vytváranie šablón pre hromadné generovanie dokumentov za použitia Adobe Professional a/alebo MS Word
- podpora užívateľov
- poskytovanie súčinnosti internému IT oddeleniu spoločnosti alebo externým dodávateľom IT služieb

Pri práci budete využívať rôznorodé zdroje dát (produkčný systém realizovaný v rámci SAP B1, databázy MS SQL, MS Access, MS Excel,...).

Úspešný uchádzač musí byť schopný na základe existujúcich nástrojov alebo opisu procesov a úloh navrhnúť optimálne riešenie a následne ho aj zrealizovať. Je nevyhnutné aby bol uchádzač proaktívny, ochotný a schopný rýchlo sa učiť.

- práca v modernej medzinárodnej finančnej spoločnosti so sídlom v Bratislave
- možnosť nadobudnúť jedinečné vedomosti v oblasti poisťovníctva
- flexibilný pracovný čas
- mobilný telefón a notebook aj na súkromné použitie
- možnosť kariérneho rastu

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoj štruktúrovaný profesijný životopis v slovenskom, aj anglickom jazyku.

Podklady do výberového konania prosíme zasielať iba na adresu mjankovicova@novis.eu alebo cez portál profesia.sk.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.11.2017 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Access - expert

Počítačové znalosti - programátor

SQL - základy

- výhodou ďalšie jazyky, najmä: taliančina, maďarčina, poľština, nemčina, čeština, fínčina, švédčina
- Visual Basic a HTML/PHP tiež výhodou
- flexibilita a ochota učiť sa nové veci v rámci spoločnosti
- schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne
- pozitívny prístup k práci, komunikatívnosť a trpezlivosť

Sme inovatívna životná poisťovňa. Hľadáme novú posilu do nášho tímu, ktorá nám bude efektívnou podporou pri rozvoji spoločnosti na medzinárodnej úrovni. Máte šancu stáť pri budovaní novej finančnej inštitúcie a nastavovať procesy od začiatku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Námestie Ľudovíta Štúra 2
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Jankovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 3208055   Dátum zverejnenia: 6.10.2017