Back-end developer junior

NOVIS Insurance Company

Miesto práce
Námestie Ľudovíta Štúra 2, Bratislava
Termín nástupu
asap
1 300 EUR/mesiacmesiac konečná mzda v závislosti od praxe a schopností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NOVIS je medzinárodná poisťovňa so sídlom v Bratislave a s klientmi v Nemecku, Rakúsku, Taliansku, Islande, Švédsku, Fínsku, Litve, Česku, Maďarsku, Poľsku a na Slovensku. Poistenie od spoločnosti NOVIS je jedinečné vďaka rozsahu poistného krytia, úplne novým investičným možnostiam, neuveriteľnej flexibilite, likvidite a novým formám využívania kapitálu.

Do nášho tímu hľadáme junior back-end developera, ktorý bude spoločne s nami stáť pri vývoji a vylepšeniach našich informačných systémov.

Tvojou náplňou práce bude:
• back-end vývoj nových, ale aj úprava už existujúcich aplikácií
• implementácia grafických vizualizácií
• spolupráca a komunikácia s ostatnými členmi tímu vývojárov pri realizácii riešenia
• vývoj pridelenej časti IS podľa zadanej špecifikácie a dokumentácie

Na oplátku Ti ponúkame:
- prácu, pri ktorej neustále posúvaš svoju odbornosť a prekonávaš sám/sama seba,
- motivačné finančné ohodnotenie
- zázemie serióznej a úspešnej spoločnosti a neustálym rastom
- odborný, profesionálny rozvoj v oblasti informačných technológii
- flexibilný pracovný čas
- možnosť pracovať Homeoffice po dohode s nadriadeným,
- deň Zdravia,
- káva zadarmo,
- multisport karta,
- zamestnanecká zmluva životného poistenia za zvýhodnených podmienok
- flexibilnú pracovnú dobu,
- UDEMY kurzy dostupné pre všetkých

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, informatika, ekonomické, matematické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Mierne pokročilý
Rest API - Mierne pokročilý
SQL - Mierne pokročilý

• vzdelanie SŠ/VŠ technického zamerania
• skúsenosti s C#
• skúsenosti s RestAPI a SQL
• flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť

Sme inovatívna životná poisťovňa. Hľadáme novú posilu do nášho tímu, ktorá nám bude efektívnou podporou pri rozvoji spoločnosti na medzinárodnej úrovni. Máte šancu stáť pri budovaní novej finančnej inštitúcie a nastavovať procesy od začiatku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4570764  Dátum zverejnenia: 3.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac