Strojný konštruktér

NOVING s. r. o.

Miesto práce
Námestie SNP 323/8, 972 71 Nováky
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacMesačná mzda od 1000 Eur závisí od skúseností. Je tvorená základnou mzdou a prémiou vo výške 25 % zo základnej mzdy. Plus: Mimoriadne odmeny za výnimočný výkon zamestnanca. Príspevok pri narodení dieťaťa a pri životných a pracovných jubileách.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce sú strojno-konštrukčné výpočty, tlakové zariadenia, oceľové konštrukcie.
Hľadáme inžiniera alebo inžinierku technického zamerania z lokality do 30 minút od Novák.

Dobré miesto na prácu. Skvelý kolektív. Vzájomné zdieľanie vedomostí.
Skúsenosti jednej z najväčších projekčných firiem priemyselných stavieb na Slovensku = rýchly profesionálny rast so všetkými profesiami pod jednou strechou!
Štandard: mobil s dobrým paušálom, notebook/PC, softvér, interný vzdelávací systém, lekcie angličtiny vo firme a pružná pracovná doba.

Životopis v slovenskom jazyku posielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojné zameranie. Pevnostné výpočty. MKP (FEM). Ideálne aplikovaná mechanika, prípadne materiálové inžinierstvo. (vzťah k pružnosti a pevnosti)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

NOVING je úspešná projekčná firma s dlhoročnou tradíciou, ktorá zamestnáva približne 60 členný kolektív od mladých dynamických a kreatívnych ľudí až po skúsených a zodpovedných odborníkov.
My sme NOVING, sme rodinná firma a firemná rodina a hľadáme ľudí, ktorých navrhovanie a projekčná práca baví. Poskytujeme projekčné služby pre farmaceutický, biotechnologický, chemický, potravinársky, strojársky, hutnícky a energetický priemysel najmä na Slovensku a v Českej republike.
S nami získaš dlhoročnú perspektívu podpory a rastu Tvojej kariéry, ale aj stabilitu a zaujímavú prácu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4455926  Dátum zverejnenia: 24.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac