Obchodný zástupca

NOVIKO s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň vašej práce:

  • Každodenné kontaktovanie zákazníkov z oblasti veterinárnych ordinácii a obchodov s chovateľskými potrebami (celé Slovensko) s cieľom distribúcie krmiva značky Calibra
  • Starostlivosť o existujúcich klientov, riešenie ich objednávok a ďalších požiadaviek, získavanie nových zákazníkov (B2B segmente)
  • Komunikácia so zákazníkmi a centrálnou spoločnosťou v ČR (obchodný tím, sklad, doprava, zákaznícke centrum)
  • Účasť a prezentácia na veľtrhoch a oborových kongresoch
  • Podávanie výsledkov a podstatných informácii z trhu – podávanie spätnej väzby obchodnému tímu v ČR
  • Účasť na odborných školeniach

Naše požiadavky:

  • Vzdelanie alebo prax v oblasti krmív veľkou výhodou
  • Skúsenosti s predajom (B2B segmente), rýchloobrátkový tovar
  • Samostatnosť, skúsenosť s plánovaním denných aktivít, doťahovanie vecí do konca
  • Pro-zákaznícky prístup, schopnosť riešiť neštandardné požiadavky
  • Znalosť práce s PC
  • Ochota šoférovať (tisíce km za mesiac)

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • Dávame Vám možnosť sa priamo zúčastňovať na vytváraní obchodného úspechu spoločnosti, ktorá je popredným hráčom vo svojom obore.
  • Ponúkame Vám prácu, ktorá bude náročná, ale zároveň Vás bude baviť a napĺňať.
  • A niečo naviac: flexibilnú pracovnú dobu, služobné vozidlo i na súkromné účely, služobný mobil s neobmedzeným paušálom, notebook, stravné lístky, zľavy na firemné produkty.
  • Počiatočná spolupráca bude na dobu 1 roku, ktorú v prípade obojstrannej spokojnosti predĺžime.