Vodič skupiny C+E.

Novik Invest, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Rakúsko, Slovinsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· Medzinárodná a vnútroštátna kamiónová preprava kontajnerov (Slovensko, Rakúsko, Slovinsko, Poľsko, Maďarsko)
· Vedenie agendy - CMR dokumenty
· Komunikácia s ostatnými vodičmi a vedúcim dopravy

· Vlastná flotila nových ťahačov
· Flexibilný pracovný čas
· Výplata vždy v dohodnutom termíne na účet vodiča
· Motivačné bonusy

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Doprava, Logistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

Vodič

Počet rokov praxe

3

Platné potrebné doklady k výkonu povolania:
- platný doklad zdravotnej spôsobilosti
- platný doklad o vykonanej psychologickej spôsobilosti
- digitálna karta vodiča
- kvalifikačná karta vodiča výhodou

Od roku 2017 sme súčasťou medzinárodnej firmy NOVIK , ktorá ma dlhoročné skúsenosti v oblasti logistiky.

Spoločnosť Novikinvest s.r.o. ponúka svojim klientom možnosť využiť medzinárodný prevoz tovaru prostredníctvom železničnej, morskej a cestnej prepravy v rámci EU a ostatných krajín Európy a Sveta.

Zároveň sa zaoberáme predajom a distribúciou ekologického paliva, Pelety rašeliny a Hnojiv.
ID: 4508777  Dátum zverejnenia: 26.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac