Vedúci dopravy/ manažér dopravy

Novik Invest, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
2 000 EUR/mesiacfinálna mzda bude dohodnutá na základe skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu na pozíciu Transport Managera, ktorý sa nebojí výziev a má skúsenosti s manažovaním oddelenia transportu kamiónovej prepravy.

Náplň práce:

• Zodpovednosť za plánovanie, riadenie a rozvoj oddelenia dopravy.
• Manažovanie tímu vodičov.
• Administratívne prace spojene s vedením dopravného oddelenia.
• Sledovanie technického stavu vozidiel, zabezpečovanie preventívnych prehliadok, opravy a údržby dopravného parku spoločnosti.
• Príprava reportov a správ o mesačnej spotrebe PHM, o stave motorových vozidiel, navrhovanie optimalizácie prevádzkových nákladov.
• Zodpovednosť za analýzy vyťaženosti vozidiel a plánovanie trás

• Firemný telefón a notebook
• Novy vozový park
• Ročné odmeny na základe dosiahnutých výsledkov
• Rodinná a priateľská atmosféra

Informácie o výberovom konaní

Vhodný kandidáti budú kontaktovaný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, Logistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vedúci dopravy/ manažér dopravy

Počet rokov praxe

5

• právne a ďalšie súvisiace predpisy v oblasti cestnej dopravy.
• zásady BOZP a PO.
• skúsenosť s riadením tímu min. 20 ľudí.
• znalosť systému na optimalizáciu trás.

Od roku 2017 sme súčasťou medzinárodnej firmy NOVIK , ktorá ma dlhoročné skúsenosti v oblasti logistiky.

Spoločnosť Novikinvest s.r.o. ponúka svojim klientom možnosť využiť medzinárodný prevoz tovaru prostredníctvom železničnej, morskej a cestnej prepravy v rámci EU a ostatných krajín Európy a Sveta.

Zároveň sa zaoberáme predajom a distribúciou ekologického paliva, Pelety rašeliny a Hnojiv.
ID: 4502766  Dátum zverejnenia: 17.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac