Finančný účtovník / -čka

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Tatranská Štrba
Termín nástupu
dohodou
1 700 - 2 000 EUR/mesiac• platové ohodnotenie sa odvíja od uznaných rokov praxe, • odmeňovanie vyplýva zo Zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, Zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Samostatné zabezpečovanie účtovníckych agend v IS SAP modul FI,
  • zabezpečenie výkonu formálnej a vecnej kontroly spracovávaných účtovných dokladov,
  • pokladničná práca (vedenie pokladničnej knihy, vyhotovovanie príjmových dokladov vrátane prevzatia hotovosti),
  • vystavovanie faktúr za poskytnuté služby
  • odsúhlasovanie a zaúčtovanie všetkých pohybov na príjmovom účte, výdavkovom účte, bankovom účte VÚB a účte sociálneho fondu,
  • vyrovnávanie otvorených položiek na účte peniaze na ceste,
  • mesačné spracovávanie a sledovanie odpisov, mesačné spracovanie prehľadov záväzkov a pohľadávok a odsúhlasenie evidencie neuhradených dodávateľských a odberateľských faktúr
  • odsúhlasenie a vyrovnávanie otvorených položiek obstarania materiálu so skladovou evidenciou, zaúčtovanie mesačnej uzávierky skladovej evidencie,
  • vypracovanie výkazov o spotrebe PHM (knihy jázd) služobného motorového vozidla,
  • spracovanie mesačnej uzávierky a ročnej konsolidovanej uzávierky ako podkladu pre záverečný účet rozpočtovej kapitoly a spoluúčasť pri vypracovaní správ k týmto uzávierkam,
  • práca v IS Štátnej pokladnice podľa pokynov vedúcej personálneho a ekonomického úseku,
  • podieľanie sa na príprave interných riadiacich aktov.

  • Príspevok na DDS (3%),
  • pružná pracovná doba ( základný pracovný čas od 9.00 hod do 14.00 hod)
  • týždenný úväzok: 37,5 hod
  • predpokladaný doplatok za stravu 1,- EUR,
  • 1 týždeň dovolenky navyše

• Motivačný list a profesijný životopis pošlite na adresu agentúry [email protected]
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Naším klientom je Vzdelávacie stredisko MPSVR SR so sídlom v Tatranskej Štrbe

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Počet rokov praxe

3

  • SŠ, VŠ vzdelanie ekonomického zamerania,
  • podmienkou je minimálne 3 ročná prax v oblasti podvojného účtovníctva, ideálne vo verejnej správe,
  • pokročilá úroveň znalostí z oblasti účtovníctva, daní a personalistiky a s tým spojenej platnej legislatívy,
  • pokročilá úroveň práce s PC (Word, Excel), znalosť SAP vítaná,
  • vodičský preukaz skupiny B
  • Samostatný, zodpovedný a proaktívny typ s profesionálnym prístupom k práci a kultivovaným slovným prejavom.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4800656  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac