Technický nákupca - senior

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Svit
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiac• 1 600 EUR/mesiac + variabilná zložka mzdy podľa výsledkov od 10%.
• Ku mzde prináležia nároky z platnej Kolektívnej zmluvy ako sú napríklad mimoriadne odmeny za plnenie pracovných povinností a aj iné, ktoré budú konkretizované pri osobných pohovoroch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za nákup kľúčových materiálových skupín, t.j. :
  • aktívna participácia na stanovovaní stratégie nákupu oceľových polotovarov,
  • výber dodávateľa v pridelených prípadoch, s dôrazom na kvalitu a najvýhodnejšie dodacie podmienky (cena vrátane prepravných nákladov, dodacia lehota, platobné podmienky atď.),
  • aktualizácia databázy dodávateľov a potrebných informácií k nákupu,
  • v prípade potreby osobné rokovanie formou pracovnej cesty,
  • riešenie reklamácií nekvalitného materiálu,
  • kontrola vecnej a formálnej správnosti daňových a colných dokladov a likvidácia faktúr v súčinnosti s ekonomickým útvarom,
  • sledovanie stavu zásob na materiálových skladoch a vývoja cien materiálov,
  • kontrola stavu a likvidácia nadnormatívnych a nepotrebných zásob,
  • sledovanie plnenia dodávok materiálu, spracovania zákaziek a ponúk a plneniaa
  • uzavretých kúpnych zmlúv,
  • sledovanie hlavných úloh a cieľov, ich plnenie podľa časového plánu,
  • kontrola vecnej a formálnej  správnosti daňových a colných dokladov,
  • kontrola stavu a likvidácia nadnormatívnych a nepotrebných zásob.
  • Výkon práce v 1-zmennom pracovnom režime (víkendy voľné), dĺžka pracovnej zmeny 7,5 hod.

  • Trvalá a stabilná práca vo firme s dlhoročnou tradíciou ( v roku 2024 to bude už 90 rokov )
  •  komplexné zaškolenie,
  • motivujúce a spravodlivé platové ohodnotenie,
  • príplatok za odpracované roky - po odpracovaní 5 rokov v skupine,
  • ostatné mzdové zvýhodnenia a odmeny v zmysle Kolektívnej zmluvy,
  • bohatý sociálny program vyplývajúci z Kolektívnej zmluvy,
  • poskytovanie čerstvej varenej stravy v priestoroch spoločnosti / stravné lístky,
  • príspevok pre darcov krvi,
  • zdravotná starostlivosť o zamestnancov,
  • zľavy na nákup tovarov a služieb u zmluvných partnerov po predložení zamestnaneckého preukazu,
  • priateľské pracovné prostredie

• Motivačný list a svoj životopis pošlite na e mailovú adresu agentúry [email protected] .

• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.

• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.

• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

• Naším klientom je spoločnosť Chemosvit Strojchem, s.r.o. so sídlom vo Svite https://www.strojchem.com/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, hutníctvo, technika

  • SŠ / VŠ vzdelanie so zameraním na strojárstvo a výrobné technológie,
  • schopnosť čítať strojársku výkresovú dokumentáciu je nutnou podmienkou,
  • prax v oblasti nákupu a dobrá znalosť materiálov a komerčných / logistických podmienok a riadenia dodávateľského reťazca,
  • skúsenosti s využívaním analytických nástrojov v oblasti nákupu,
  • silné ekonomické povedomie,
  • znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na úrovni mierne pokročilý,
  • pokročilá úroveň práce s PC – s fokusom na Excel (vzorce ako vlookup if, kontigenčná tabuľka),znalosť BAAN alebo SAP výhodou,
  • Samostatný, angažovaný, rozhodný a výkonovo zameraný typ s výbornými organizačnými komunikačnými a vyjednávacími schopnosťami, ktorý dobre znáša stres.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

ID: 4784553  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac