Manažér súkromnej základnej umeleckej školy

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Kežmarok
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiac• konkrétna mzda bude stanovená v zmysle zákona 311/2001 Zákonníka práce s prihliadnutím na § 1 ods. 8 Zákona 553/2003 --> platová tarifa podľa tohto zákona zodpovedá kariérovému stupňu, v ktorom je pedagogický zamestnanec alebo odborný zamestnanec zaradený a podľa zákona č. 138/2019 Z. z.) • súčasťou odmeňovania sú zákonom stanovené príplatky za riadenie a triednictvo a osobný príplatok v závislosti od praxe a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie a zodpovednosť za chod Súkromnej základnej umeleckej školy, ktorá funguje formou elokovaných pracovísk v regióne Poprad – Kežmarok – Stará Ľubovňa, t.j. :
• zodpovednosť za pedagogickú a odbornú úroveň práce na škole a za výsledky výchovno–vzdelávacej práce školy,
• riadenie, koordinovanie a kontrolovanie práce všetkých zamestnancov školy v zhode s pracovným poriadkom,
• zostavovanie príslušných pracovných plánov a vnútorného poriadku školy,
• hodnotenie práce všetkých zamestnancov školy,
• zodpovednosť za ďalšie vzdelávanie zamestnancov,
• zodpovednosť za primerané personálne a materiálne podmienky práce na škole,
• zvolávanie, riadenie a vedenie pedagogickej rady a formulovanie záverov jej rokovania,
• príprava a podávanie požadovanej štatistiky, ústnych i písomných správ nadriadeným orgánom,
• dbanie o účelné využívanie finančných prostriedkov školy.

• Zmysluplná a užitočná práca a príležitosť pre sebarealizáciu v podmienkach súkromnej školy so 14 ročnou tradíciou, ktorá už má vybudovanú svoju klientelu a ktorej poslaním nie je iba vychovávať budúcich umelcov, ale hlavne podporovať harmonický rozvoj osobnosti dieťaťa a zvyšovať jeho tvorivý potenciál,
• priaznivé podmienky pre ďalší odborný rast a vzdelávanie,
• všestranná podpora od zriaďovateľa a manažmentu občianskeho združenia,
• priateľská a osobnejšia atmosféra,
• kvalitné materiálne podmienky na prácu (služobný telefón a služobný automobil).

· Motivačný list a životopis pošlite na e mailovú adresu agentúry [email protected] .
· V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
· Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
· Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné vzdelávacie organizácie

• Naším klientom je Súkromná základná umelecká škola Rosnička Art, so sídlom v Kežmarku, ktorá funguje formou elokovaných pracovísk v regióne Poprad - Kežmarok – Stará Ľubovňa, čo sa teší veľkej obľube rodičov, nakoľko žiaci ostávajú v prirodzenom prostredí, ktoré poznajú, nemusia cestovať do vzdialených miest za umeleckým vzdelaním. (www.rosnickaart.sk )
• Učitelia SZUŠ prichádzajú priamo za žiakmi do ich škôl, v ktorých prebieha vyučovanie a zároveň sa snažia vychádzať v ústrety rodičom aj učiteľom v rámci mimoškolskej činnosti žiakov.
• Zriaďovateľom SZUŠ je Občianske združenie Rosnička Art, Kežmarok

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

zástupca riaditeĺa školy, riaditeľ školy

• Predpoklady na výkon pracovnej činnosti pedagogického zamestnanca podľa § 9 zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 138/2019 Z. z.“), t.j. :
• kvalifikačné predpoklady podľa Vyhlášky MŠVVaŠ č. 173/2023 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov,
• bezúhonnosť,
• zdravotnú spôsobilosť,
• ovládanie štátneho jazyka,
• kvalifikačné predpoklady na výkon pracovnej činnosti v príslušnej kategórii a v podkategórii pedagogického zamestnanca § 39 ods. 3 písm. a) zákona – prednostne zameranie na or hudobný, tanečný, výtvarný alebo hudobno dramatický odbor výhodou,
• Znalosť školskej legislatívy a základná znalosť problematiky riadenia školy - skúsenosti na podobnej pozícii (aj zástupca riaditeľa školy) vítané,
• znalosť v oblasti pracovno-právnych vzťahov,
• užívateľská úroveň znalosti práce s PC,
• aktívna vodičská prax.
• Náš klient hľadá vnútorne motivovaný, samostatný a zodpovedný typ s veľmi dobrými riadiacimi, organizačnými a komunikačnými schopnosťami.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4733787  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac