Kontrolór kvality v strojárskej zákazkovej výrobe so znalosťou čítania technickej dokumentácie

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Svit
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od praxe a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly výrobkov a materiálu, t.j. :
• obsluha a vykonávanie meraní na bežných meracích zariadeniach (napr. posuvné a profilové meradlá, výškomer, drsnomer, dutinomery a pod.) na základe technickej dokumentácie,
• zodpovednosť za správnosť nameraných rozmerov,
• vyhodnotenie a spracovanie príslušnej dokumentácie,
• kontrola dodržiavania nápravných opatrení,
• zodpovednosť za riešenie interných problémov súvisiacich so zabezpečením kvality vyrábanej produkcie,
• komunikácia s ostatnými oddeleniami, prípadne zákazníkom alebo dodávateľom.
• Pracovný čas: dvojzmenný pracovný režim, 5 dní v týždni.

• Benefity zamestnancom z Kolektívnej zmluvy – príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
• liečebno-rehabilitačné pobyty.

• Životopis pošlite na e mailovú adresu agentúry [email protected] .
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

• Naším klientom je spoločnosť CHEMOSVIT – STROJCHEM, s.r.o. https://www.strojchem.com/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

• Vzdelanie v odbore strojárstvo: stredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa, alebo vysokoškolské II. stupňa,
• schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu je nutná podmienka, ktorú musí úspešný kandidát spĺňať,
• skúsenosti s vykonávaním meraní na bežných meracích zariadeniach (posuvné a profilové meradlá, výškomer, drsnomer, dutinomery a pod),
• prax v práci na 3D meracích zariadeniach výhodou,
• základné znalosti metrológie a nástrojov riadenia kvality,
• dobré technické myslenie,
• anglický alebo nemecký jazyk výhodou,
• vodičský preukaz – B
• prax v odbore vítaná

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4704247  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac