Servisný technik

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Svit
Termín nástupu
dohodou
1 250 EUR/mesiac• ku mzde prináležia nároky z platnej Kolektívnej zmluvy ako sú napríklad mimoriadne odmeny za plnenie pracovných povinností a aj iné, ktoré budú konkretizované pri osobných pohovoroch.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Údržba, opravy, inštalácia baliacich strojov a zariadení u zákazníkov na Slovensku a v zahraničí (elektro a strojná montáž) - cca 3 - 4 výjazdy mesačne,
• komunikácia so zákazníkmi v súvislosti s údržbou a opravami baliacich zariadení,
• špecifikácia náhradných dielov,
• montáž mechanických a elektrických častí strojov podľa dokumentácie,
• spracovanie podkladov pre riešenie záručných opráv,
• spolupodieľanie sa na vývoji a tvorbe prototypových strojov.
• Výkon práce v jednozmennej prevádzke, flexibilný pracovný čas.

• Zázemie stabilnej výrobnej spoločnosti,
• pre motivovaného kandidáta možnosť odbornej sebarealizácie a odborného rastu,
• bohatý sociálny program vyplývajúci z Kolektívnej zmluvy
• príplatok za odpracované roky - po odpracovaní 5 rokov v skupine
• poskytovanie čerstvej varenej stravy v priestoroch spoločnosti / stravné lístky,
• príspevok pre darcov krvi,
• zdravotná starostlivosť o zamestnancov,
• zľavy na nákup tovarov a služieb u zmluvných partnerov po predložení zamestnaneckého preukazu.

• Svoj životopis prosím, pošlite na e mailovú adresu agentúry [email protected]
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

• Naším klientom je Chemosvit Strojchem, s.r.o. , divízia Chempack ( www.chempack.sk https://www.strojchem.com/ ) so sídlom vo Svite.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

• SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania,
• výhodou je odborná spôsobilosť podľa § 22 vyhlášky MPSVaR č. 508/2009 Z.z.,
• skúsenosti so zapájaním elektrorozvádzačov a s detekciou chýb,
• dobrá schopnosť čítať technickú dokumentáciu,
• prax v strojárskej výrobnej spoločnosti vítaná,
• komunikačná znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou,
• užívateľská úroveň práce s PC (Word, Excel),
• aktívny vodič (sk. B).
• Samostatný, zodpovedný a flexibilný typ s dobrým technickým myslením a manuálne technicky zručný, ktorému vyhovuje cestovanie.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4670438  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac