Účtovník

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatný a kompetentný výkon odborných činností na ekonomickom oddelení akciovej spoločnosti, t.j. :
• účtovanie a vedenie pokladničnej agendy,
• účtovanie bankových výpisov,
• úhrady dodávateľských faktúr,
• vystavovanie odberateľských faktúr,
• príprava daňových priznaní k DPH, k DP PO, SD,
• príprava podkladov k účtovným závierkam spoločnosti (inventarizácie účtov, fyzické inventúry, komunikácia s audítorskou spoločnosťou),
• spracovanie výsledkov hospodárenia a ekonomických rozborov za jednotlivé strediská a spoločnosť,
• spolupráca v oblasti personalistiky a miezd,
• príprava a koordinácia výberových konaní verejného obstarávania,
• príprava nájomných zmlúv, sledovanie doby platnosti nájomných zmlúv a
komunikácia s nájomcami
• tvorba smerníc pre ekonomický úsek
• Pracovná doba od 8,00 hod do 16,00 hod s možnosťou flexibilného pracovného času.

• Zázemie etablovanej spoločnosti,
• benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

• Motivačný list a profesijný životopis pošlite na adresu agentúry [email protected]
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

• Naším klientom je spoločnosť Letisko Poprad – Tatry, a.s.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

• ŠŠ / VŠ vzdelanie ekonomického zamerania,
• minimálne 5 ročná prax v odbore,
• pokročilá úroveň znalostí z oblasti daní, účtovníctva a kontrolingu a s tým spojenej platnej legislatívy,
• znalosť problematiky verejného obstarávania,
• pokročilá úroveň práce s PC (Word, Excel), znalosť Softip vítaná,
• vodičský preukaz skupiny B,
• systematické a logické myslenie, bezúhonnosť.
• Samostatný, zodpovedný a proaktívny typ s profesionálnym prístupom k práci.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4590869  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac