Ekonomický riaditeľ

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Svit
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiac+ cieľové odmeny podľa hospodárskych výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za celú ekonomickú, daňovú a účtovnú oblasť výrobnej spoločnosti, vrátane styku a komunikácie s príslušnými orgánmi, organizáciami, inštitúciami a partnermi, t.j.:
• komplexné riadenie oblasti účtovníctva, vrátane miezd a mzdovej politiky spoločnosti,
• vedenie prehľadu finančného hospodárenia,
• zabezpečenie rozborov nákladov a zisku, analýzu a hodnotenie ich vývoja, vrátane návrhov riešení mimoriadnych finančných vplyvov na hospodárenie spoločnosti,
• bezhotovostný a hotovostný platobný styk,
• vedenie operatívnej evidencie platieb, stavu a pohybu finančných prostriedkov,
• denné výpisy o pohybe peňažných prostriedkov na bankových účtoch,
• vedenie evidencie o úveroch, leasingoch, pôžičkách a ich splácaní,
• evidencia poistných udalostí , ich dokumentácie a likvidácia vzniknutých škôd,
• príprava materiálov pre potreby súdneho jednania,
• spracovanie hlavných ukazovateľov financovania všetkých oblastí činnosti organizácie,
• spracovanie štatistických prehľadov hospodárenia,
• pravidelné reporty na mesačnej, kvartálnej a ročnej báze,
• controlling,
• vedenie evidencie o tvorbe a používaní fondov.

• Zázemie etablovanej spoločnosti,
• nákup mliečnych a mäsových výrobkov za zamestnanecké ceny,
• použitie mobilných telefónov vo virtuálnej sieti pre celú rodinu v základnej verzii.

• Motivačný list a profesijný životopis pošlite na adresu agentúry [email protected]
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

• Naším klientom je mäsokombinát NORD SVIT, s.r.o. so sídlom vo Svite.
• Mäsokombinát bol založený v roku 1936. Počas svojej 85-ročnej histórie sa spoločnosť úspešne rozvíjala a v súčasnosti poskytuje pracovnú príležitosť 180-tim zamestnancom. Neustále sa rozvíja hlavne v záujme svojich zamestnancov, zákazníkov a dodávateľov. Pri výrobe kladie dôraz na kvalitu a bezpečnosť výrobkov, v rámci integrovaného systému manažérstva kvality a bezpečnosti potravín v súlade s požiadavkami medzinárodnej normy FSSC 22 000 (FOOD SAFETY SYSTEM CERTIFICATION - spojenie noriem STN EN ISO 22 000:2005 a PAS 220:2008)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Počet rokov praxe

5

• VŠ vzdelanie II. stupňa ekonomického zamerania,
• minimálne 5 ročná prax v odbore a 3 ročná riadiaca prax,
• profesionálna znalosť zákona o daniach, účtovníctve a o DPH,
• pokročilá úroveň práce s PC
• Samostatný, zodpovedný a proaktívny typ s profesionálnym prístupom k práci

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4486751  Dátum zverejnenia: 19.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac