Asistent nákupu

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
920 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude závisieť od skúseností a praxe kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie nákupu požadovaných surovín a obalového materiálu do výroby:
• evidencia objednávok v informačnom systéme NAVISION, zodpovednosť za ich stav a vybavovanie prípadných reklamácií
• zabezpečovanie kontroly interných procesov logistiky, materiálového toku vo výrobe a skladoch
• získavanie informácií o kvalite dodávateľov, cene a dodacích možnostiach
• analyzovanie cenových ponúk
• monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
• Komunikácia s dodávateľmi v slovenskom i anglickom jazyku
• Úzka komunikácia s výrobou a jej plánovaním

• Dlhodobé zamestnanie v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
• motivujúce platové ohodnotenie
• flexibilná pracovná doba
• dovolenkové odmeny
• odmeny pri pracovných a životných jubileách
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• odmeny pri odpracovaní plného pracovného fondu
• obedy za 0,05 €
• ďalšie benefity dojednané v Zamestnaneckej zmluve

• Životopis pošlite na e-mailovú adresu adresu agentúry [email protected].
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 18/2018 Z.z. a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Naším klientom je výrobný závod so sídlom v Poprade.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• SŠ / VŠ vzdelanie prednostne zameranie na ekonómiu, logistiku,
• znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni,
• pokročilá úroveň práce s PC ( MS Office), znalosť Navison výhodou,
• aktívny vodič ( sk. B)
• Samostatný, zodpovedný a komunikatívny typ s dobrým analytickým myslením, výbornými vyjednávacími a organizačnými schopnosťami

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4486551  Dátum zverejnenia: 17.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 920 EUR/mesiac