Montér podlahových krytín.

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 000 EUR/mesiac• po zaškolení plat od 1200 EUR – úkolová mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Odborná montáž podlahových krytín u zákazníka, t.j. v prípade väčšej vzdialenosti od bydliska sa počas týždňa ostáva v mieste realizácie.

• Úvodné odborné zaškolenie,
• dlhodobé zamestnanie v etablovanej spoločnosti s 29 ročnou tradíciou,
• priateľské prostredie menšej firmy.

• Svoj profesijný životopis pošlite na adresu agentúry [email protected]
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

• Naším klientom je spoločnosť Interiér Tatry, s.r.o. , so sídlom v Poprade, ktorá je zameraná na interiéry, návrhy interiérov, dodávky hlavne podlahových krytín, ich montáž, údržbu a poradenstvo so zameraním na verejné budovy a rôzne komerčné priestory (www.interier-tatry.sk).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

• SOU/ SŠ vzdelanie, prednostne technického zamerania,
• prax v odbore nie je nutná,
• remeselná zručnosť a dobré technické myslenie,
• zmysel pre spoľahlivý a dôsledný výkon práce,
• vodič s praxou – sk B1, B vítaný
• časová flexibilita (výkon práce s ubytovaním v mieste zákazky – v rámci SR).
• Zodpovedný a pracovitý typ.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4388409  Dátum zverejnenia: 26.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac