Zubní lekári so špecializáciou podľa vlastného výberu - detský stomatológ vítaný

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
4 500 EUR/mesiacZákladný plat 4500 EUR je ponuka pre kandidáta s praxou. V prípade absolventa je plat vecou dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie špecializovanej zdravotnej starostlivosti klientom súkromnej zubnej kliniky s možnosťou vybrať si špecializáciu podľa vlastného výberu a profesionálneho záujmu alebo výkon rovnakých odborných činností v niektorej z pobočiek kliniky v širšom okolí Piešťan (Kúty, Jablonica) alebo v Prešove.
Pracovná doba : klinika : 12 hodinové služby ( 2 dni služba / 2 dni voľno)
filiálka : pondelok – piatok / 8,5 hodiny

• Stabilné a dlhodobé zamestnanie v prostredí etablovanej privátnej stomatologickej kliniky,
• priaznivé podmienky pre sebarealizáciu a možnosť konzultácií s odborníkmi na klinike,
• v prípade cudzinca plná asistencia pri vybavovaní s cudzineckou políciou a pri vybavovaní potrebných povolení,
• motivujúce odmeňovanie – priamy podiel na tržbách.

• Motivačný list a profesijný životopis pošlite na adresu agentúry [email protected]
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov podľ zákona 18/2018 Z.z. a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

• Naším klientom je súkromná zubná klinika Euro Dent, s.r.o. so sídlom v Piešťanoch (www.euro-dent.sk). Svoje pobočky prevádzkuje v Piešťanoch, v obciach Kúty a Jablonica a v Prešove.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicína, zubné lekárstvo

• VŠ vzdelanie 2. stupňa - lekárska fakulta, špecializácia v odbore zubné lekárstvo,
• zameranie na detskú stomatológiu je veľmi vítané, ale nie je podmienkou,
• v prípade cudzinca sú potrebná súhlasné stanoviská MŠ SR o uznaní vzdelania a znalosť slovenského jazyka,
• komunikatívna znalosť svetového jazyka vítaná,
• užívateľská znalosť práce s PC (Word, Excel),
• Samostatný, zodpovedný a komunikatívny typ, s profesionálnym prístupom k práci.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4138533  Dátum zverejnenia: 15.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 500 EUR/mesiac