Učiteľ/ka 1. stupňa súkromnej ZŠ Krásne Sady

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Mlynica
Termín nástupu
17.8.2021
Mzdové podmienky (brutto)
883,5 EUR/mesiaczákladná mzda je uvedená orientačne - v zmysle platnej legislatívy ( platová trieda 7) , presná mzda bude závisieť od preukázanej pedagogickej praxe podľa platových taríf MŠ + pohyblivá zložka podľa zamestnávateľom stanovených ukazovateľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Realizácia vzdelávacieho programu v lesnom a prírodnom prostredí na 1. stupni súkromnej základnej školy ( t. č. kapacita 20 detí.), ktorá funguje na princípoch lesnej pedagogiky a rešpektujúcej komunikácie, t.j. :
• uplatňovanie alternatívnych metód vzdelávania a tvorivé aktivity s využívaním prírodných materiálov, príprava aktivít pre deti,
• príprava tematických plánov,
• príprava a dodržiavanie učebných osnov,
• vedenie triednej knihy, príprava, vedenie a archivácia pedagogickej dokumentácie,
• zúčastňovanie sa porád,
• písanie článkov GOOD NEWS pre Life Academy,
• vedenie výučby predmetov a školského klubu podľa pokynov nadriadeného,
• príprava a oprava písomiek,
• príprava pomôcok na vyučovanie ,
• samostatné hodnotenie žiakov = slovné hodnotenie,
• štúdium materiálov – učebnice, knihy, internetové stránky,
• zúčastňovanie sa marketingových aktivít zriaďovateľa – tvorivé soboty, MDD, tábory a iné podujatia určené pre deti.

• Príležitosť pre sebarealizáciu v rámci unikátneho projektu lesnej pedagogiky,
• Podnetné lesné prostredie na vzdelávanie,
• kolektív angažovaných ľudí, ktorí vyznávajú hodnoty zdravého životného štýlu a trvalo udržateľného rozvoja,
• tvorivá a koncepčná práca,
• odborné školenia.

• Motivačný list a profesijný životopis pošlite na e-mailovú adresu adresu agentúry [email protected]
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 18/2018 Z.z. a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Základné, stredné, vysoké školy

• Naším klientom je Zariadenie lesnej pedagogiky so sídlom v Krásnych Sadoch Mlynica, okres Poprad (www.krasnesady.sk).
• V Zariadení pôsobí elokované pracovisko Súkromnej spojenej školy v Poprade -základná škola. Súčasťou pracoviska je trieda s environmentálnym zameraním, ktorá je určená žiakom od 1. po 4. ročník základnej školy.
• Koncept vzdelávania sa opiera o využívanie a zapájanie okolitého prírodného prostredia do výučby a prepájanie teoretických poznatkov v čo najväčšej mie-re s reálnym životom a praktickými zručnosťami.
Žiaci tejto triedy majú v rámci disponibilných hodín rozšírené vyučovanie prvouky a prírodovedy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogika

• Vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov
podľa vyhlášky Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky č. 1/2020 o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov, t.j. :
• vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v študijnom odbore učiteľstvo a pedagogické vedy, v študijnom programe zameranom na primárne vzdelávanie, resp. iné kvalifikačné predpoklady podľa vyhlášky
• viacročná pedagogická prax a praktické skúsenosti s prípravami na vyučovanie,
• skúsenosti s uplatňovaní metód alternatívneho vzdelávania a s lesnou pedagogikou sú veľkou výhodou,
• schopnosť prepájať predmety a vzdelávať deti rôzneho veku,
• veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti,
• aktívna znalosť práce s PC (Word, Excel, internet),
• znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni vítaná.
• Kultivovaný, spoľahlivý, hodnotovo založený a zodpovedný typ človeka s príjemným vystupovaním, ktorý vníma svoju prácu ako poslanie a má úprimný vzťah k deťom, ku prírode, ako aj ku folklóru a udržiavaniu tradícií.
• Ochota, resp. možnosť dochádzať do Mlynice.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Scherfelova 1376/4
05801 Poprad

Kontakt

ID: 4068779  Dátum zverejnenia: 26.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 883,5 EUR/mesiac