Ekonomický manažér

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
1.3.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie tímu ekonomického oddelenia a zabezpečenie fungovania kompletnej ekonomickej agendy spoločnosti
• Nastavenie a revidovanie účtovných a ekonomických procesov vo firme
• Zodpovednosť za riadne a včasné vedenie účtovníctva
• Vypracovávanie a odovzdávanie podaní orgánom štátnej a verejnej správy
• Metodické usmerňovanie tvorby finančných plánov
• Vystavovanie faktúr a podkladov na úhradu
• Monitorovanie cash flow, trvalých príkazov a úhrad daňových záloh
• Zostavovanie daňových priznaní a účtovných uzávierok
• Evidovanie a archivovanie dokladov v súlade s účtovnými, daňovými a internými predpismi
• Pripravovanie ekonomických podkladov a reportov pre vedenie spoločnosti
• Vypracovanie pravidelných štatistík
• Zastrešovanie a vedenie projektov financovaných z fondov EÚ
• Príprava a riadenie inventúr v spoločnosti
• Spolupráca s externým audítorom

• Zaujímavé platové ohodnotenie,
• práca v priateľskom a dynamickom kolektíve,
• flexibilná pracovná doba,
• mimoriadne bonusy a odmeny

• Profesijný životopis pošlite na e mailovú adresu agentúry [email protected].
• V texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.

• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je spoločnosť so sídlom v Poprade .

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, financie, finančný manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5 rokov na pozícii ekonomického manažéra

• Znalosť podvojného účtovníctva
• Odborné vedomosti o účtovných štandardoch
• Analytické myslenie a asertivita
• Presnosť, zodpovednosť, proaktívny prístup
• Dynamický a flexibilný prístup
• Ochota prijať a zvládnuť nové výzvy
• Dôslednosť a precíznosť pri študovaní a aplikovaní daňových a účtovných predpisov

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4023144  Dátum zverejnenia: 20.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac