Marketingový manažér

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme odborníka na digitálny marketing a PR, ktorý sa nebojí výziev a bude zodpovedný za nastavovanie a tvorenie marketingovej stratégie, realizáciu marketingových projektov a marketingovú komunikáciu.

Popis práce :
• návrhy stratégií a zodpovednosť za implementáciu komunikácie projektov a produktov na online platformách, a to v koordinácii s internými tímami a externými zdrojmi (ak je to potrebné) za účelom zvýšenia predaja a povedomia o značke,
• implementácia marketingovej a PR stratégie
• vyhľadávanie a rozvíjanie nových možností a kreatívnych ciest marketingu,
• príprava online mediálnych kampaní v súlade s obchodnými cieľmi,
• analýza všetkých online kanálov pomocou Google Analytics,
• aktualizácia obsahu webových stránok, koordinovanie a vytváranie digitálneho obsahu,
• príprava newslettrov, blogov, tlačových správ, informačných letákov a podcastov atď. zameraných na oslovenie cieľovej skupiny,
• správa sociálnych médií (facebook, instagram, linkedin) a kampaní,
• príprava rôznych webových a ppt prezentácií na zvýšenie povedomia projektoch a produktoch,
• spolupráca a komunikácia s dodávateľmi, agentúrami a partnermi,
• kontakt s relevantnými médiami vrátane budovania vzťahov, príprava tlačových správ,
• koordinácia a vyhodnocovanie úspešnosti zrealizovaných marketingových aktivít,
• podpora pri zlepšovaní obchodných výsledkov a budovanie značiek z portfólia spoločnosti.

• Možnosť vzdelávať sa a odborne rásť,
• práca na zaujímavých projektoch s celospoločenským dosahom,
• ročné bonusy,
• mobilný telefón a notebook s možnosťou využitia aj na súkromné účely

● Profesijný životopis pošlite na e mailovú adresu personálnej agentúry ([email protected]).
● V sprievodnom texte prosím uveďte svoj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 18/2018 Z.z. a presný názov pozície.
● Po vyhodnotení prihlášok budeme všetkých kandidátov informovať o ďalšom postupe.
● Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite aj do spamu, alebo si pridajte adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi spam.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

• Našim klientom je spoločnosť so sídlom v Poprade, ktorá prostredníctvom svojich dcérskych spoločností pôsobí vo viacerých oblastiach podnikania.
• Medzi významné aktivity skupiny patria služby s oblasti financovania a obchodu s nehnuteľnosťami, výstavba a development realitných projektov.
• Ďalšou významnou oblasťou podnikania skupiny je prevádzka online obchodov, v súčasnosti v 12-tich krajinách EU, ako aj realizácia nových e-commerce projektov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

• SŠ/ VŠ vzdelanie,
• min. 3 roky skúseností v akejkoľvek oblasti digitálneho marketingu, rozvoja digitálnych kanálov, (riadenia) projektov, elektronického obchodu (B2B alebo B2C),
• anglický jazyk na pokročilej úrovni,
• praktické skúsenosti s Google Analytics, Google AdWords,
• skúsenosti s písaním tlačových materiálov a s budovaním vzťahov s médiami,
• základné skúsenosti s grafickými prácami a úpravou textov a letákov, GIF...,
• orientácia v online komunikácii,
• kreativita a schopnosť hľadať nové a inovatívne riešenia
• zodpovednosť, samostatnosť a spoľahlivosť,
• výborné komunikačné a prezentačné schopnosti,
• schopnosť rýchlo sa rozhodovať, jasne argumentovať

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3923685  Dátum zverejnenia: 12.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac