Obchodný zástupca región Prešov – Košice

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
• základný plat vrátane garantovanej variabilnej zložky počas 1. roka 800 EUR brutto, • zákonom stanovené diéty, • + odmeňovací motivujúci systém podľa presne stanovených a merateľných kritérií.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za plnenie obchodného plánu v oblasti predaja spojovacieho materiálu a náradia, t.j.
• akvizičné aktivity za účelom získavania nových klientov v lokalite Košice mesto a okolie - Prešov ,
• obchodné činnosti retenčného charakteru vo vzťahu k existujúcim klientom spoločnosti,
• zabezpečovanie servisných činností,
• zadávanie objednávok, spracovanie reportov,
• monitorovanie trhu a konkurencie (zhromažďovanie, hodnotenie a analýza informácií o situácii na trhu).
• Práca formou home office.

• Úvodné zaškolenie a priaznivé podmienky pre ďalšie vzdelávanie,
• premenlivá a zaujímavá práca v podmienkach nadnárodnej spoločnosti,
• motivujúce odmeňovanie zodpovedajúce výkonom,
• auto k dispozícii aj na súkromné účely,
• poukaz na rekreáciu.

• Motivačný list a profesijný životopis pošlite na e mailovú adresu agentúry.
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Prihlásených kandidátov budeme informovať po vyhodnotení prihlášok o výsledku a ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu správu, prosím, skontrolujte si SPAM, alebo si preventívne pridajte našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

• Naším klientom je obchodná spoločnosť so zahraničnou účasťou a s vyše 7.000 zákazníkmi, ktorá sa zameriava na trhy v oblasti priemyslu, služieb a obchodu a ponúka komplexný a profesionálny produktový a servisný program.
• Jej sortiment ponúka kvalitné produkty v oblasti spojovacieho materiálu, náradia a normovaných dielov pre odvetvia v stavebníctve, strojárenskom priemysle, automobilovom priemysle, kovovýrobe, drevárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

• SŠ/ VŠ vzdelanie prednostne technického zamerania,
• preukázateľné praktické skúsenosti v oblasti aktívneho predaja a dobrá znalosť regiónu Košice – Prešov,
• vybudované obchodné vzťahy v regióne veľkou výhodou,
• znalosť práce s PC ( MS Excel) na pokročilej úrovni,
• vodičský preukaz sk. B, vodič s praxou.
• Samostatný, cieľavedomý a výkonovo zameraný typ, ktorého baví obchodovanie, má výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti, ktorý dokáže nadväzovať a budovať dlhodobé vzťahy so zákazníkmi a rád sa učí nové veci.
• Podmienkou je bydlisko v Prešove alebo v Košiciach, resp. v blízkom okolí.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3782290  Dátum zverejnenia: 26.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: • základný plat vrátane garantovanej variabilnej zložky počas 1. roka 800 EUR brutto, • zákonom stanovené diéty, • + odmeňovací motivujúci systém podľa presne stanovených a merateľných kritérií.