Stavebný majster - stavbyvedúci s praxou

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiack základnej mzde bude stanovená motivujúca pohyblivá zložka (konkrétna suma bude závisieť od praxe kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za koordináciu a riadenie špecializovaných stavebných zákaziek, ktoré sa realizujú v rámci celej SR, t.j. :
• koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálov,
• realizovanie stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite a prerozdeľovanie kompetencií podriadeným zamestnancom a stavebným majstrom,
• zodpovednosť za včasné dodanie a objednanie tovaru a stavebného materiálu,
• kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality,
• zodpovednosť za stavenisko od času jeho prebratia až po jeho odovzdanie na kolaudačné konanie,
• riešenie omeškaní dodávok materiálu alebo prác, reklamácií materiálu a vzniknutých prestojov,
• príprava podkladov na fakturáciu za vykonané práce,
• odsúhlasovanie objednávok a následne prijatých faktúr za prijaté materiály a služby od subdodávateľov,
• operatívne riešenie problémov, ohrozujúcich vecné alebo časové plnenie finančných rozpočtov a časových harmonogramov projektov,
• pracovné viacdňové výjazdy na miesto realizácie zákazky v rámci celého Slovenska

• Zázemie etablovanej stavebnej spoločnosti so sídlom v Poprade,
• možnosť uplatniť svoje doterajšie odborné skúsenosti,
• menší kolektív, kde sú osobnejšie vzťahy a užšia spolupráca.

• Svoj životopis pošlite na e mailovú adresu agentúry [email protected].
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Prihlásených kandidátov budeme kontaktovať a informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je stavebná spoločnosť Stavtatry, s.r.o. Poprad
(www.stavtatry.sk).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

• Bydlisko prednostne v podtatranskom regióne.
• Ochota pracovať aj mimo svojho bydliska - v mieste realizácie zákazky.
• SŠ/ VŠ so stavebným zameraním,
• podmienkou je preukázateľná prax v odbore, praktické skúsenosti s riadením ľudí na stavbe ,
• dobrá orientácia v stavebnej dokumentácii,
• odborná spôsobilosť pre činnosť stavbyvedúci / stavebný dozor vítaná, ale nie je podmienkou,
• pokročilá úroveň práce s PC,
• aktívna vodičská prax.
• Zodpovedný, samostatný, flexibilný a výsledkovo orientovaný typ, s autentickým vzťahom ku stavebníctvu a s veľmi dobrými organizačnými a riadiacimi schopnosťami.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3742943  Dátum zverejnenia: 6.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac