Elektroúdržbár vo výrobnej spoločnosti

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou
620,- EUR + dochádzkový bonus (pri 100% účasti v práci = 80 EUR), + príplatok za hlučnosť ( 97 EUR), + zákonné príplatky za prácu cez víkend a nočné zmeny + prémie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zaistenie plynulého chodu strojov a zariadení (hydraulických, elektrických a mechanických) v podmienkach výrobného závodu, t.j.
• údržba a oprava strojov a zariadení,
• inštalačné a elektroinštalačné práce,
• oprava slaboprúdových zariadení,
• odstraňovanie porúch na technických zariadeniach,
• kontrola technologických zariadení,
• po zaučení práca v nepretržitej prevádzke (12-hod. zmeny)

• Zázemie etablovanej zahraničnej automotive spoločnosti,
• stabilné a perspektívne zamestnanie,
• odborný rast,
• bezplatná doprava do zamestnania,
• bohatý sociálny program.

• Svoj profesijný životopis pošlite na e mailovú adresu agentúry ([email protected])
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 a presný názov pozície.
• Prihlásených kandidátov budeme informovať o výsledku a ďalšom postupe.
• Upozornenie: Prosím, pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

• Naším klientom je Schüle Slovakia, s.r.o., ktorá sa zaoberá výrobou hliníkových odliatkov pre automobilový priemysel a pre pneumatické riadiace systémy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• SOU/ SŠ elektrotechnického zamerania,
• podmienkou je odborná spôsobilosť min. podľa § 22 vyhlášky č. 508/2009 Z. z.,
• skúsenosti so strojovým zariadením,
• základné počítačové zručnosti
• základná znalosť nemeckého jazyka výhodou,
• dobrý zdravotný stav, ktorý umožňuje výkon práce v nočných zmenách,
• zodpovedný prístup k riešeniu úloh, samostatnosť, zručnosť, presnosť, spoľahlivosť.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3664203  Dátum zverejnenia: 13.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 620,- EUR + dochádzkový bonus (pri 100% účasti v práci = 80 EUR), + príplatok za hlučnosť ( 97 EUR), + zákonné príplatky za prácu cez víkend a nočné zmeny + prémie.