Učiteľka súkromnej MŠ Krásne Sady

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Mlynica
Termín nástupu
dohodou
v zmysle platnej legislatívy o odmeňovaní pracovníkov v školstve ( t.j. podľa zaradenia do príslušnej triedy podľa praxe a vzdelania)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Realizácia vzdelávacieho programu v lesnom a prírodnom prostredí (deti vo veku 3-6 rokov, kapacita max. 20 detí.),
• uplatňovanie alternatívnych metód vzdelávania a tvorivé aktivity s využívaním prírodných materiálov,
• participácia na optimalizácii vzdelávacieho konceptu.

• Príležitosť pre sebarealizáciu v rámci unikátneho projektu lesnej pedagogiky,
• kolektív angažovaných ľudí, ktorí vyznávajú hodnoty zdravého životného štýlu a trvalo udržateľného rozvoja,
• tvorivá a koncepčná práca,
• odborné školenia.

• Motivačný list a profesijný životopis pošlite na e-mailovú adresu adresu agentúry [email protected].
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 18/2018 Z.z. a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné vzdelávacie organizácie

• Naším klientom je AZOR, s.r.o., spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, stálym zázemím a jasnou perspektívou do budúcnosti (www.azor.sk).
• Po dlhoročnom fungovaní v retailovom sektore, na ktorom vyrástla, postupne začala zameriavať svoju pozornosť na development a prenájom nehnuteľností.
• Od roku 2013 sa tretím pilierom firmy stali nové technológie a hlavne ich implementácia v praxi.
• Aktuálne spoločnosť realizuje unikátny projekt Krásne sady Mlynica ktorého súčasťou je budovanie zariadenia lesnej pedagogiky (www.krasnesady.sk).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

predškolská pedagogika

• SŠ/ VŠ vzdelanie v odbore predškolská pedagogika,
• najmenej 2 roky pedagogickej praxe,
• znalosť školskej, ekonomickej a pracovnoprávnej legislatívy potrebnej pre riadenie MŠ,
• občianska bezúhonnosť,
• skúsenosti s uplatňovaní metód alternatívneho vzdelávania a s lesnou pedagogikou sú veľkou výhodou,
• aktívna znalosť práce s PC (Word, Excel, internet),
• znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni,
• znalosť ruského jazyka vítaná.
• Veľmi dobré komunikačné, organizačné a riadiace schopnosti.
• Kultivovaný, spoľahlivý a zodpovedný typ človeka s príjemným vystupovaním, ktorý vníma svoju prácu ako poslanie a má úprimný vzťah k deťom, aj ku prírode.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3596064  Dátum zverejnenia: 22.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle platnej legislatívy o odmeňovaní pracovníkov v školstve ( t.j. podľa zaradenia do príslušnej triedy podľa praxe a vzdelania)