Primár gynekologicko pôrodníckeho oddelenia

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
základný plat brutto 2195 EUR, celkový mesačný príjem s príplatkom za riadenie a so službami cca 4000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za riadenie gynekologicko pôrodníckeho oddelenia v Nemocnici s poliklinikou (6 lekárov, 1 vedúca sestra a personál oddelenia),
• výkon lekárskej praxe v odbore,
• spolupodieľanie sa na pravidelnom vzdelávaní zamestnancov v odbore,
• spolupráca s ostatnými oddeleniami v LNsP.

• Odborná sebarealizácia, samostatná a zodpovedná práca v atraktívnom prostredí Liptova,
• poskytnuté ubytovanie a miesto na parkovanie,
• viaceré príspevky zo sociálneho fondu podľa zásad schválených v kolektívnej
zmluve

• Motivačný list a profesijný životopis pošlite na adresu agentúry.
• V prihláške uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

• Naším klientom je Nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu v Liptovskom Mikuláši

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicína

Vodičský preukaz

B

• VŠ vzdelanie – lekárska fakulta, špecializácia v odbore gynekológia a pôrodníctvo,
• odborná spôsobilosť na riadenie a organizáciu zdravotníctva získaná v niektorom zo špecializačných odborov uvedených v prílohe č. 4 Nariadenia vlády SR č. 296/2010 Z. z. v platnom znení (§ 81),
• minimálne 6 ročná odborná zdravotnícka prax,
• anglický jazyk na komunikatívnej úrovni,
• užívateľská znalosť práce s PC,
• morálna bezúhonnosť,
• riadiace skúsenosti vítané.
• Angažovaný a zodpovedný typ s veľmi dobrými komunikačnými, organizačnými a riadiacimi schopnosťami, ktorý dokáže motivovať podria-dených a má dobrú odolnosť voči záťaži.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3588329  Dátum zverejnenia: 17.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat brutto 2195 EUR, celkový mesačný príjem s príplatkom za riadenie a so službami cca 4000 EUR