Rozpočtár stavebných prác – projektový manažér

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou
Mesačný plat brutto od 900,- EUR, ďalšie navýšenie v závislosti od praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• SŠ/VŠ vzdelanie stavebného zamerania,
• zbehlosť v práci s projektovou dokumentáciou,
• podmienkou je preukázateľná viacročná skúsenosť s tvorbou rozpočtov a
poznanie štruktúry cien stavebných prác a znalosť aktuálnych cenníkov,
• skúsenosti s manažovaním stavebných zákaziek vítané,
• znalosť programu CENKROS na pokročilej úrovni,
• VP skupiny B s praxou.
• Samostatný, zodpovedný a systematický typ s veľmi dobrými organizačnými a komunikačnými schopnosťami.

• Zázemie etablovanej stavebnej spoločnosti so sídlom v Poprade, ktorá na Slovensku pôsobí od roku 2004,
• možnosť realizovať sa vo vyštudovanom odbore a uplatniť svoje doterajšie odborné skúsenosti.

• Svoj životopis pošlite na e mailovú adresu agentúry [email protected].
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Prihlásených kandidátov budeme kontaktovať a informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

• Naším klientom je špecializovaná stavebná spoločnosť so sídlom v Poprade.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný

Vodičský preukaz

B

• Samostatná príprava projektov a vypracovávanie rozpočtov špecializovaných stavebných zákaziek, t.j.
• príprava podkladov a kalkulácia prijatej zákazky,
• finančný a časový harmonogram,
• spracovanie podkladov pre zmluvu,
• manažovanie zákazky, t.j. zabezpečenie strojov a materiálu, participácia na kontrolných dňoch, sledovanie rozpočtov na stavbách a tvorba výkazov, operatívne riešenie problémov, fakturácia a prípadné riešenie reklamácií.
• Súčasťou náplne práce je cestovanie v rámci SR – podľa miesta realizácie zákazky.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3553963  Dátum zverejnenia: 5.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mesačný plat brutto od 900,- EUR, ďalšie navýšenie v závislosti od praxe a skúseností