Technický analytik - špecialista kvality

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Svit
Termín nástupu
dohodou
od 1.200 € (mzda môže byť vyššia od individuálnych skúseností kandidáta) + po skúšobnej dobe doplnené bonusové odmeňovanie (podľa splnených cieľov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná analytická činnosť so zameraním na vývoj elektrofólií, t.j. :
• štatistické analýzy výrobných dát a ich odborná interpretácia,
• participácia na vývoji produktov a optimalizácii procesov na základe štatistických výstupov a analýz,
• podpora vývojových procesov v rámci vývojového laboratória.
• Súčasťou náplne práce je aj prezentácia výsledkov činnosti - prevažne v anglickom jazyku.

• Perspektívne zamestnanie v prosperujúcej a zavedenej výrobnej spoločnosti so zahraničnou účasťou,
• príležitosť pre sebarealizáciu a odborný rast v podmienkach výroby a špecializovaného vývojového laboratória,
• sociálny a benefitný program.

• Motivačný list a profesijný životopis pošlite na adresu agentúry [email protected].
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

• Naším klientom je spoločnosť Terichem Tervakoski, a.s., fínsko-slovenská spoločnosť, člen skupiny TERVAKOSKI FILMS GROUP, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 1995.
• TERVAKOSKI FILMS GROUP je globálnym výrobcom a dodávateľom špeciálnych BOPP fólií pre elektrotechnický priemysel pre najmodernejšie aplikácie v kondenzátoroch.
• V centrále na Slovensku vyvíja vylepšené produkty a aj tým si svoju pozíciu svetového lídra neustále zlepšuje. (http://tervakoskifilm.com/)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• VŠ vzdelanie min.1. stupňa technického smeru, resp. zameranie na kvalitatívne metódy, fyzikálne vedy a pod.,
• znalosť štatistických metód (SPC) a relevantná prax v podmienkach výrobnej spoločnosti výhodou,
• poznanie elektrotechniky alebo vlastností chemických alebo plastových materiálov, ev. záujem o elektrotechniku je výhodou,
• pokročilá úroveň znalosti anglického jazyka,
• profesionálna úroveň práce s PC s dôrazom na Excel nutná,
• skúsenosti s inými štatistickými programami MathLab, LabView, MiniTab...) a znalosti zo základov kvality (MSA) vítané.
• Pragmatický, výsledkovo orientovaný typ s veľmi dobrými analytickými schopnosťami s vyhraneným záujmom o analyticko – praktický charakter práce.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3529546  Dátum zverejnenia: 5.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1.200 € (mzda môže byť vyššia od individuálnych skúseností kandidáta) + po skúšobnej dobe doplnené bonusové odmeňovanie (podľa splnených cieľov)