Ekonomický riaditeľ

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
02.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
2000 EUR / osobná zložka v závislosti od praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za celú ekonomickú, daňovú a účtovnú oblasť spoločnosti, vrátane styku a komunikácie s príslušnými orgánmi, organizáciami, inštitúciami a obchod-nými partnermi, t.j.:
• komplexne riadi oblasť účtovníctva, vrátane miezd a mzdovej politiky spoločnosti (3 podriadení),
• zabezpečuje interné a externé ekonomické audity, štatistiky a prípravu cenových kalkulácií,
• vo finančno-úverovej oblasti podáva žiadosti o úvery a prílohy k nim podľa požiadaviek bánk alebo iných finančných ústavov, vrátane leasingových spoločností,
• zodpovedá za poistenia majetku spoločnosti a všetkých iných druhov poistení, pričom komunikácia so zahraničnou poisťovňou prebieha v anglickom jazyku,
• zabezpečuje colnú agendu a evidenciu v oblasti spotrebných daní,
• spracováva rozbory a plány podľa interných a externých požiadaviek,
• zabezpečuje operatívny styk s bankami a realizuje domáci a zahraničný platobný styk,
• vykonáva inventarizáciu majetku spoločnosti,
• komunikuje so zahraničnými obchodnými partnermi a externými právnymi zástupcami v zahraničí.
• Súčasťou náplne práce je cestovanie (návšteva stredísk spoločnosti a občasné jednania s partnermi v zahraničí).

• Perspektívne zamestnanie v etablovanej a prosperujúcej spoločnosti,
• adekvátne odmeňovanie zodpovedajúce vzdelaniu a odbornosti,
• flexibilná pracovná doba,
• služobný automobil.

• Profesijný životopis pošlite na e-mailovú adresu agentúry [email protected]
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákon a18/2018 Z. z. a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

• Naším klientom je spoločnosť poskytujúca špecializované služby v oblasti osobnej dopravy a servisných služieb, so sídlom v Poprade a so strediskami v rámci SR a ČR.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

7

• VŠ vzdelanie v oblasti ekonómie, financií a účtovníctva,
• podmienkou je aktívna znalosť anglického jazyka,
• znalosť ruského a / alebo ďalšieho jazyka vítaná,
• komplexná znalosť platnej legislatívy v oblasti účtovníctva a daňovej problematiky,
• skúsenosti s colnou agendou výhodou,
• minimálne 7 ročná prax v oblasti účtovníctva, daní a preukázateľné riadiace skúsenosti,
• vodičský preukaz skupiny B.
• Samostatný a zodpovedný typ s profesionálnym prístupom k práci a s dobrými organizačnými, komunikačnými a riadiacimi schopnosťami.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3414534  Dátum zverejnenia: 10.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 EUR / osobná zložka v závislosti od praxe