Ekonóm obce

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Spišská Teplica
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR podľa platných predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za komplexné vedenie účtovnej agendy v podmienkach územnej samosprávy, t.j. :
• spracúvanie prehľadov, výkazov alebo štatistík (v ekonomickej oblasti),
• komplexné zabezpečovanie účtovníckych agend,
• vedenie pokladničnej knihy, vyhotovovanie príjmových a výdavkových dokladov vrátane výplaty v hotovosti,
• samostatné zabezpečovanie rozpočtovania alebo financovania,
• vypracúvanie ad hoc zostáv,
• samostatná odborná práca spojená so zabezpečovaním podkladov na uzatváranie
zmlúv,
• zabezpečovanie agendy súvisiacej so sprístupňovaním informácií,
• samostatné zabezpečovanie a vykonávanie ochrany utajovaných skutočností,
• samostatná odborná práca súvisiaca s čerpaním finančných prostriedkov EÚ a iných verejných zdrojov alebo fin. prostriedkov iných finančných nástrojov.
• Pracovná doba od 7,30 hod do 15,30 hod., streda do 17,00 hod.

• Stabilné zamestnanie s pravidelnou pracovnou dobou,
• vytvorené priaznivé podmienky pre odborný rast.

• Prihlášku a profesijný životopis pošlite na e-mailovú adresu agentúry [email protected]
• V prihláške uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Štátna správa, verejná správa a samospráva

• Naším klientom je Obec Spišská Teplica.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

• SŠ/VŠ vzdelanie
• komplexná znalosť podvojného účtovníctva a daňovej problematiky a prax v odbore,
• skúsenosti s rozpočtovníctvom a účtovníctvom výhodou,
• znalosť zákona o obecnom zriadení a o verejnom obstarávaní vítaná,
• vodičský preukaz sk. B.
• Zrelý, flexibilný, samostatný a zodpovedný typ s profesionálnym prístupom k práci a s dobrou odolnosťou voči stresu.
• Bezúhonnosť – výkon práce vo verejnom záujme.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3347382  Dátum zverejnenia: 4.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR podľa platných predpisov