Obchodný zástupca – predaj mäsových výrobkov podtatranský región

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
okres Poprad
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za plnenie obchodného plánu v predaji mäsových výrobkov v podtatranskom regióne (Poprad, Vysoké Tatry a okolie),
• t.j. akvizičné aktivity za účelom získavania nových klientov a obchodné činnosti retenčného charakteru vo vzťahu k existujúcim klientom spoločnosti v regióne

• Dynamické zamestnanie v etablovanej obchodnej spoločnosti,
• osobný automobil k dispozícii na výkon práce,
• motivujúce platové ohodnotenie zodpovedajúce výkonom.

• Motivačný list a profesijný životopis pošlite na emailovú adresu agentúry : [email protected],k
• v predmete správy uveďte názov pozície,
• v sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.
• Prihlásených kandidátov budeme informovať po vyhodnotení prihlášok o výsledku a ďalšom postupe.
• Výberové konanie sa uskutoční v Poprade.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu správu, prosím, skontrolujte si SPAM, alebo si preventívne pridajte našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

• Naším klientom je slovenská obchodná spoločnosť s celoslovenským pôsobením DIAMON, s.r.o., ktorá sa zaoberá predajom a distribúciou potravinárskych výrobkov na tradičný trh aj do obchodných reťazcov, má cca 1200 odberateľov.
• Sídlo spoločnosti je v Poprade.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

• SŠ vzdelanie,
• podmienkou je preukázateľná prax v oblasti predaja a dobrá znalosť regiónu,
• skúsenosti v oblasti predaja FMCG a HORECA sú výhodou,
• aktívna vodičská prax,
• zbehlosť v práci s PC,
• dynamický, cieľavedomý, prozákaznícky a výsledkovo orientovaný typ s výbornými komunikačnými a vyjednávajúcimi schopnosťami, ktorého obchodovanie baví.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3328989  Dátum zverejnenia: 7.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou