Vedúci výroby drevnej štiepky

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinácia výroby drevnej štiepky (2 pracovné stroje s obsluhou),
• zodpovednosť za nákup a predaj,
• komunikácia s dodávateľmi drevnej hmoty a dopravy,
• častá práca v teréne (hlavne oblasť Kežmarku a Starej Ľubovne),
• zabezpečovanie podkladov na fakturáciu.

• Perspektívne zamestnanie a samostatná dynamická práca,
• primerané platové ohodnotenie,
• služobné auto na výkon práce.

• Motivačný list a profesijný životopis pošlite na e mailovú adresu agentúry [email protected]
• v sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície,
• po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

• Naším klientom je spoločnosť AF CAR, s.r.o. , Liptovský Mikuláš., jedna z divízií spoločnosti sa zaoberá výrobou drevnej štiepky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

drevárstvo/ lesníctvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• SŠ/VŠ vzdelanie drevárskeho/ lesníckeho zamerania,
• aj absolvent bez praxe s dobrými organizačnými a komunikačnými schopnosťami,
• skúsenosti v oblasti nákupu / alebo logistiky výhodou,
• aktívny vodič,
• zodpovedný, vytrvalý, flexibilný a lojálny typ, s dobrými vyjednávacími schopnosťami, výsledkovo zameraný.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3258154  Dátum zverejnenia: 1.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou