Vedúci podniku - technický manažér skupiny podnikov

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komplexné riadenie malého podniku v okolí Trenčína,
• participácia na tvorbe podnikateľského plánu podniku a zodpovednosť za jeho plnenie,
• súčasne zastávanie pozície technického manažéra pre skupinu ďalších 3 podnikov, ich koncepčné a metodické vedenie v úzkej spolupráci s oblastnými a procesnými manažérmi

• Priaznivé podmienky sa sebarealizáciu v zaujímavej a perspektívnej oblasti pôsobenia,
• zamestnanie v stabilnej a rastúcej spoločnosti,
• participácia na budovaní stratégie spoločnosti,
• dobrý kolektív a profesionálny tím,
• služobné vozidlo,
• možnosť ubytovania
• zaujímavé platové ohodnotenie

• Motivačný list a profesijný životopis pošlite na e mailovú adresu agentúry novidea@novidea.sk .
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Výberové konanie bude viackolové, pričom 1. kolo výberového konania sa uskutoční v Poprade.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu novidea@novidea.sk do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2017 (ostáva ešte 25 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

• Naším klientom je slovenská podnikateľská skupina, so sídlom v Bratislave, ktorá združuje skupinu podnikov rámci regiónu Považie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

• VŠ vzdelanie technického zamerania
• minimálne 5 ročná odborná prax vo výrobnej sfére a presvedčivé skúsenosti v oblasti investícií, opráv a údržby,
• schopnosť spracovávať CAPEX, plánovať a vyhodnocovať výrobu,
• MS OFFICE na úrovni pokročilý,
• anglický alebo nemecký jazyk výhodou,
• samostatný, angažovaný a výkonovo zameraný typ s proaktívnym prístupom, výbornými organizačnými a riadiacimi schopnosťami, ktorý dokáže optimalizovať procesy a systém a presadiť zmeny, má autentickú potrebu realizovať sa v technickej sfére a záujem o nové poznatky

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1992.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom, o čom svedčí aj opakované získanie ocenenia RecruitRank Awards : v roku 2009 sme obsadili 3. miesto, v roku 2012 2. miesto, v roku 2015 3. miesto za výberové procesy v kategórii malé personálne agentúry a v roku 2016 sme sa v tej istej kategórii umiestnili medzi 10 finalistami.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Scherfelova 1376/4
058 01 Poprad

Kontakt

ID: 3240396   Dátum zverejnenia: 13.11.2017