Údržbár strojov a zariadení, elektrikár

NOVES okná, a.s.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
07.01.2020
Mzdové podmienky (brutto)
800.- EUR/mesiac + mesačná prémiová zložka mzdy + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba, oprava a kontrola strojov a zariadení na výrobu okien a dverí
- operatívna a preventívna údržba strojov a zariadení
- odstraňovanie vzniknutých porúch na strojoch a zariadeniach

Práca v spoločnosti, ktorá úspešne pôsobí na trhu viac ako 25 rokov, stabilita, istota, dobré pracovné podmienky.
Pracovná doba : pondelok - piatok.
Stravné v zmysle zákona.

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať podmienky na výkon danej práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnikov podľa vyhlášky MPSVaR č.508/2009 §21, §22 a §23

-precíznosť
- zodpovednosť
- technické myslenie
- spoľahlivosť

Spoločnosť je stabilným zamestnávateľom, pôsobí na Slovensku už vyše 30 rokov. Hlavným predmetom činnosti je výroba a predaj plastových a hliníkových okien, dverí, fasád. Naše výrobky exportujeme aj do iných krajín Európy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3796886  Dátum zverejnenia: 28.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800.- EUR/mesiac + mesačná prémiová zložka mzdy + príplatky