Vodič nákladného motorového vozidla "C", "E"

NOVES okná, a.s.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
576.- EUR/mesiac + mesačná prémiová zložka mzdy + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie nákladného motorového vozidla a špeciálneho vozidla - valník s hydraulickou rukou, prívesy, návesy.
Vodič skupiny "C", "E"
Výrobky rozváža naša spoločnosť po celom Slovensku zo Spišskej Novej Vsi.
Vedenie záznamov o prevádzke vozidla, základná starostlivosť o zverené vozidlo, dodržiavanie pravidiel cestnej premávky, kontrola technického stavu zvereného vozidla.

Práca v spoločnosti, ktorá úspešne pôsobí na trhu viac ako 20 rokov, stabilita, istota, dobré pracovné podmienky.
Pracovná doba : pondelok - piatok.
Stravné v zmysle zákona.

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať podmienky na výkon danej práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

Požadujeme :
KKV, karta vodiča, psychotesty,
kurz na hydraulickú ruku.

- zodpovednosť
- spoľahlivosť

Spoločnosť je stabilným zamestnávateľom, pôsobí na Slovensku už vyše 30 rokov. Hlavným predmetom činnosti je výroba a predaj plastových a hliníkových okien, dverí, fasád. Naše výrobky exportujeme aj do iných krajín Európy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3467115  Dátum zverejnenia: 13.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 576.- EUR/mesiac + mesačná prémiová zložka mzdy + príplatky