Operátor výroby plastových,hliníkových výrobkov

NOVES okná, a.s.

Radlinského 24, 052 01 Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
možný ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pracovník do výroby plastových, hliníkových výrobkov ( plastových, hliníkových okien, dverí a presklených stien).

- prémie do výšky 20 % z hrubej mzdy
- dochádzkový bonus
- príplatok práca vo sviatok 100 %
- príplatok za prácu cez víkend
- sociálny program, firemné stravovanie

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť spolu so životopisom zasielajte mailom.
Kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich požiadavky telefonicky alebo mailom.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov vyhovujúcich zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti NOVES okná, a.s. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely získania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zak. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

výhodou strojárske, stavebné

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť dodržiavať dochádzku
- manuálna zručnosť
- flexibilita
- schopnosť plniť požadované pracovné normy
- dobrý zdravotný stav
- zodpovednosť, samostatnosť

Na Slovensku pôsobíme už vyše 20 rokov. Zaoberáme sa výrobou plastových a hliníkových okien, dverí, fasád. Zamestnávame viac ako 140 ľudí a pôsobíme v 5 krajinách Európy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Radlinského 24
05201 Spišská Nová Ves
ID: 3078725   Dátum zverejnenia: 15.12.2017   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou