Obchodný manažér pre investičné projekty

NOVES okná, a.s.

Miesto práce
Radlinského 24, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- získavanie a realizácia stredných a väčších investičných projektov
- komplexné spracovanie obchodného prípadu - investičný projekt ( dodávka okien s montážou ),starostlivosť o projekt od začiatku po koniec (vypracovanie cenovej ponuky, komunikácia s investorom, preštudovanie zmluvnej dokumentácie, riešenie technických otázok, zadávanie do výroby, komunikácia s montážnymi skupinami, súpisy prác, účasť na kontrolných dňoch, koordinačných poradách na stavbách atď..)
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitosti a rozvíjanie vzťahov s klientmi spoločnosti
- akvizícia a starostlivosť o kľúčových, pridelených obchodných partnerov
- komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- vyhodnocovanie obchodných aktivít a pravidelný reporting
- zodpovednosť za dosahované obchodné výsledky spoločnosti
- plnenie ďalších cieľov a úloh v zmysle stratégie spoločnosti

- práca pre stabilnú spoločnosť etablovanú na domácom a zahraničných trhoch
- motivujúce platové ohodnotenie
- PC, telefón
- otvorená a pružná komunikácia, priestor pre sebarealizáciu, kariérny a vzdelávací rast

Žiadosť a aktuálny štruktúrovaný profesijný životopis pošlite na adresu olga.kedzuchova@noves.sk . V žiadosti uveďte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

komunikačné, prezentačné, organizačné, obchodnícke a vyjednávacie zručnosti
minimálne 3 roky praxe v oblasti obchodu, predaja, komunikácie so zákazníkom, ideálne v stavebnej oblasti
cieľavedomosť, precíznosť, samostatnosť, vytrvalosť a orientácia na výsledky
etické jednanie
vysoké pracovné nasadenie
ochota vzdelávať sa a pracovať v tíme
znalosť cudzieho jazyka výhodou

Na Slovensku pôsobíme už vyše 20 rokov. Zaoberáme sa výrobou plastových a hliníkových okien, dverí, fasád. Zamestnávame viac ako 140 ľudí a pôsobíme v 5 krajinách Európy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Radlinského 24
05201 Spišská Nová Ves
ID: 2220887   Dátum zverejnenia: 20.12.2017   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou