Obchodný manažér pre investičné projekty

NOVES okná, a.s.

Miesto práce
Radlinského 24, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- získavanie a realizácia stredných a väčších investičných projektov
- komplexné spracovanie obchodného prípadu - investičný projekt ( dodávka okien s montážou ),starostlivosť o projekt od začiatku po koniec (vypracovanie cenovej ponuky, komunikácia s investorom, preštudovanie zmluvnej dokumentácie, riešenie technických otázok, zadávanie do výroby, komunikácia s montážnymi skupinami, súpisy prác, účasť na kontrolných dňoch, koordinačných poradách na stavbách atď..)
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitosti a rozvíjanie vzťahov s klientmi spoločnosti
- akvizícia a starostlivosť o kľúčových, pridelených obchodných partnerov
- komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- vyhodnocovanie obchodných aktivít a pravidelný reporting
- zodpovednosť za dosahované obchodné výsledky spoločnosti
- plnenie ďalších cieľov a úloh v zmysle stratégie spoločnosti

- práca pre stabilnú spoločnosť etablovanú na domácom a zahraničných trhoch
- motivujúce platové ohodnotenie
- PC, telefón
- otvorená a pružná komunikácia, priestor pre sebarealizáciu, kariérny a vzdelávací rast

Žiadosť a aktuálny štruktúrovaný profesijný životopis pošlite na adresu olga.kedzuchova@noves.sk . V žiadosti uveďte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

komunikačné, prezentačné, organizačné, obchodnícke a vyjednávacie zručnosti
minimálne 3 roky praxe v oblasti obchodu, predaja, komunikácie so zákazníkom, ideálne v stavebnej oblasti
cieľavedomosť, precíznosť, samostatnosť, vytrvalosť a orientácia na výsledky
etické jednanie
vysoké pracovné nasadenie
ochota vzdelávať sa a pracovať v tíme
znalosť cudzieho jazyka výhodou

Na Slovensku pôsobíme už vyše 20 rokov. Zaoberáme sa výrobou plastových a hliníkových okien, dverí, fasád. Zamestnávame viac ako 140 ľudí a pôsobíme v 5 krajinách Európy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Radlinského 24
05201 Spišská Nová Ves

Kontakt

ID: 2220887   Dátum zverejnenia: 20.12.2017