Skladník

NOVEL spol. s r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
20.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
770 € netto + výkonostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem tovaru na sklad, kontrola množstva a kvality
- výdaj tovaru na základe platného dokladu z fakturačného oddelenia alebo potvrdenia objednávky
- vychystávanie tovaru, balenie, delenie na požadovanú dĺžku v prípade potreby, váženie a expedícia
- značenie tovaru, jeho zakladanie na regálové pozície
- komunikácia so zákazníkom, podanie informácii ohľadom rozmeru a kvality sortimentu
- vykonávanie priebežných inventúr
- nakladanie tovaru vysokozdvižným vozíkom alebo žeriavom
- pracovná doba od 7:30 do 16:00 hod, bez nadčasov a prace cez vikendy

- zvyšovanie odbornej kvalifikácie a obchodných zručností
- motivujúce finančné ohodnotenie a ďalšie benefity
- zázemie stabilnej spoločnosti
- stravné lístky, káva, čaj, pitný režim zdarma

Informácie o výberovom konaní

- požadujeme zaslanie profesného životopisu
- po kompletnom posúdení všetkých žiadosti o splnení uvedených podmienok a kritérií budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorý postúpili do ďalšieho kola a pozveme ich na osobný pohovor
- ďakujeme veľmi pekne za prejavený záujem a poslanie Vášho profesného životopisu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.8.2018 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukaz VZV nie je podmienkou ale výhodou
- praktické skúsenosti s hutníckymi výrobkami
- samostatnosť, zodpovednosť a disciplína

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom nerezových hutníckych výrobkov. Prehľad výrobkov nájdete na www.novel.sk. Výrobky sa nakupujú od zahraničných výrobcov, predávajú a dodávajú sa po celom území SR.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Obchodná, P.O.BOX 71
010 08 Žilina

Kontakt

ID: 2298494   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   770 € netto + výkonostné odmeny