Nové tváre do reklám, TV, modelingu, hostessingu, komparzov.

Nove-Tvare.sk s.r.o.

Miesto práce
Vlčie Hrdlo 1, Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
30.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň,

hľadáme nové tváre do reklám, TV, komparzov, modelingu, hostessingu, fotomodelingu, filmov, atď.

Nezáleží nám na vašej postave a veku, veď v reklamách a filmoch účinkujú rôznorodí ľudia. Nízki, vysokí, mladí, starší, dôchodcovia, detičky, dámy a páni v najlepšom veku,...

Počas minulých mesiacov sme našli stovkám ľudí z našej databázy uplatnenie: moderátori v TV, natáčanie veľkofilmu, komparz v talentovej reality show, komparz na natáčaní reklamného videa, účinkovanie v hudobnom videoklipe známeho rapera, fotenie reklamnej kampane pre nadnárodnú spoločnosť, sympatické baby a chalani boli pozvaní na castingy do zahraničných modelingových agentúr, slečny a dámy chodili pózovať ako modelky študentkám vizážistických kurzov vo www.Fame.sk,...

Pridajte sa k našim úspešným tváram aj Vy!
Príďte sa zaregistrovať na niektorý z nových castingov.
Termíny a podrobné informácie nájdete na:
http://www.novetvare.sk/clanky/88-643-nove-registracne-castingy-do-databazy (link nakopírujte do vyhľadávača).
Info sa dozviete aj keď pôjdete priamo na www.Nove-Tvare.sk, kliknite na sekciu Novinky alebo Castingy.

Registrácia do agentúry je zadarmo. Ak máte svoje fotografie, ktoré sú vhodné na zverejnenie na stránke www.Nove-Tvare.sk, registrovať sa môžete aj online.
Ak však nemáte vhodné fotografie, môžete prísť aj fyzicky na niektorý z castingov, kde Vám castingové fotografie zhotovia priamo na mieste za 19,99e. Fotky vám príjdu aj e-mailom.
Všetky informácie nájdete na linku:

Tešíme sa na Vás už teraz a na spoločné úspechy! :-)

PS: Nájdete nás aj na Facebooku (Nove-Tvare.sk) a Instagrame (NoveTvare.sk)

S pozdravom a prianím príjemného dňa,
Tím Nove-Tvare.sk :-)

Nadštandartné ohodnotenie, zaujímavá oblasť reklám, TV, modelingu, nové kontakty

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite, prosím, na uvedený email - Váš životopis v slovenskom jazyku a Vašu fotografiu.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prvá on-line castingová agentúra www.Nove-Tvare.sk zastupuje vyše 12.000 ľudí do reklám, TV, filmov, seriálov, komparzov, na fotenia, hostessing, modeling či fotomodeling. Fungujeme vyše 12 rokov.

Vychováva aj profesionálne modelky a modelov a sprostredkúva im uplatnenie na Slovensku aj v zahraničí.

Spoločnosť organizuje aj kurzy IMAGE-MAKER , kurzy vizáže a vychováva profesionálnych vizážistov, stylistov, imidž-mejkerov,...

Pridajte sa k nim a vyskúšajte štastie aj Vy!

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2794460  Dátum zverejnenia: 2.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800