Čašník/ Čašníčka

NOVATRI GASTRO s. r. o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1 470 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi sa staráte o svojich zákazníkov a máte príjemné vystupovanie? Tu ste na správnom mieste. A ako bonus ponúkame príjemný kolektív a štýlové zariadenie. Novootvorená prevádzka R2N CANTÍNA v Banskej Bystrici hľadá do svojich kruhov šikovného/ú čašníka/čku, ktorého/ktorej náplň práce bude:

  • obsluha zákazníkov:  vítanie zákazníkov a poskytovanie top zákazníckeho servisu, pripravenosť na zodpovedanie otázok o menu a podávaní odporúčaní z ponuky, rýchle a efektívne obsluhovanie stolov, podávanie nápojov a jedál, zabezpečenie čistoty stolov a okolia.
  • príprava a podávanie nápojov podľa štandardov prevádzky, zabezpečenie kvality nápojov a ich podávanie zákazníkom s úsmevom a profesionalitou.
  • spolupráca s kuchynským personálom a vedením, zabezpečenie rýchlej obsluhy.
  • prijímanie platby od zákazníkov a vydávanie účtov
  • údržba a čistota - priestorov prevádzky, stolov, riadu, baru
  • dodržiavanie HACCP, štandardov BOZP a PPO
  • flexibilita pri plnení úloh a ochota pomôcť pri fungovaní prevádzky
  • 8 hodinová pracovná doba, PO - PIA

​Ako sme už spomínali, sme veľmi príjemný a priateľský kolektív. Dbáme na to, aby sme sa neustále posúvali vpred. Uvítame každý nový nápad, kreativite sa medze nekladú. Hľadáme medzi nás niekoho, kto to s nami bude "ťahať" dlhodobo. Okrem pravidelného platu si viete privyrobiť na eventoch, ktoré v našej prevádzke organizujeme ( spolupráca s Catering Party Servis).​

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila prosíme poslať životopis s osobnou fotografiou na nižšie uvedený email.
Vhodných uchádzačov následne pozveme na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Čašník/ hotelierstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

V prípade seriózneho záujmu preferujeme:

  • vzdelanie v gastronómii, prípadnú prax v tejto oblasti
  • komunikatívnosť - efektívna komunikácia s rôznymi typmi zákazníkov a práca v zohratom tíme
  • pozitívny prístup k práci
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, zvládanie tempa pri výdaji jedla
  • organizačné schopnosti - efektívny time-management
  • rešpektovanie hygienických a bezpečnostných pokynov
  • schopnosť rýchlo a vhodne reagovať na požiadavky zákazníkov a zmeny v prevádzke
ID: 4801236  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 470 EUR/mesiac