Skladník

NOVATO SK, spol. s r. o.

Miesto práce
Skalica, Trnavský kraj
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príjem tovaru na sklad, etiketovanie, balenie zásielok, výroba vzoriek, kontrola skladu, starostlivosť o firemné vozidlo, upratovanie skladových priestorov, nie je potrebný preukaz na VZV

Jednozmenná prevádzka, pracovná doba pondelok až piatok, stravné lístky
práca v Skalici

Informácie o výberovom konaní

poslať životopis v slovenskom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

práca nie je vhodná pre ženy !!!!
samostatnosť, manuálna zručnosť,
sklad sa nachádza v Skalici

Sme slovenská obchodná spoločnosť zameraná na výrobky pre opravárenstvo a údržbu, ktorá bola založená v roku 1999. Vychádzame z koreňov českej spoločnosti NOVATO. Počas 22 rokov činnosti sa naši zákazníci presvedčili o kvalite našich produktov a služieb. Sme schopní reagovať na potreby našich klientov, hľadať riešenie ich problémov a upraviť parametre výrobku alebo vyvinúť úplne nový výrobok na konkrétne riešenia. Tým sa naši zákazníci stávajú nielen obchodnými partnermi, ale aj spolutvorcami našej spoločnosti.
Medzi našich zákazníkov patria predovšetkým priemyselné podniky z rôznych odvetví, ale aj spoločnosti poskytujúce služby, ako autoservisy, dopravcovia, hotely, nemocnice a pod. Naše produkty nachádza uplatnenie nielen v oblasti opravárenstva a údržby, ale tiež ich dodávame priamo do výrobných procesov. V prevádzkach prináša úsporu nákladov, času a zjednodušenie práce, čím sa priamo podieľajú na zvýšenie produktivity. Naša spoločnosť kontaktuje svojich zákazníkov priamo, tj. osobnou návštevou obchodno technického poradcu, pri ktorej predstavujeme náš sortiment prakticky. Svojim zákazníkom poskytujeme komplexný servis vrátane poradenstva v oblasti opravárenstva a údržby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3153969  Dátum zverejnenia: 15.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiac