Account Manager pre interný tím

Novartis Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žižkova 22B (Zuckermandel), Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na marketingové oddelenie v spoločnosti Novartis Slovakia hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu, ktorý sa bude starať o marketingové a administratívne aktivity zverenej business unit. Náš nový člen tímu bude zodpovedať predovšetkým za:
- komunikácia s reklamnými agentúrami pri príprave kongresov;
-príprava a realizácia základných propagačných materiálov v koordinácii s produktovým manažérom;
-manažment objednávania materiálov v elektronickom systéme a realizácie objednávky a dodávky s odberateľmi;
-rezervácie a objednávky ubytovania v hotelových zariadeniach, rezervácie a objednávky leteniek pre členov marketingového oddelenia;
-vykonávanie ďalších administratívnych záležitostí súvisiacich s prevádzkou
marketingového oddelenia a kancelárií;
- preklady z a do anglického jazkya;
-pomoc pri riešení úloh členov marketingového oddelenia podľa ich pokynov;
-pomoc pri príprave a organizácii lokálnych i medzinárodných kongresov, sympózií a prezentačných výstav.

Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý sa nebojí víziev, excelentne zvláda multitasking či time management a má skusenosti na obdobnej pozícií ideálne vo farmaceutickom priemysle (aj keď len zo študentských čias).

- motivujúce ohodnotenie
- atraktívny program zamestnaneckých výhod
- medzinárodný kolektív
- notebook, mobilný telefón

Životopis v slovenskom a anglickom jazyku posielajte pod označením "Account Manager" na e-mailovú adresu: hr.sk@novartis.com.

Vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené kritéria. Ďakujeme za porozumenie.

Prosíme Vás o zaslanie Vášho životopisu spolu s nasledujúcim súhlasom:

Týmto udeľujem súhlas spoločnosti Novartis Slovakia s.r.o. na správu, spracovanie a uschovanie mojich osobných údajov. Poskytnutie údajov je dobrovoľné, a to na účely spracovania databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. zákon o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Ekonómia, Manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
SAP - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- plynulá znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
- prax na podobnej pozícií je výhodou
- prax vo farmaceutickej spoločnosti je veľkou výhodou
- samostatnosť, spoľahlivosť
- základná znalosť SAP

International Pharmaceutical Company

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Žižkova 22B
811 02 Bratislava
ID: 3211994   Dátum zverejnenia: 11.10.2017