FC&C specialist(pozícia vhodná aj pre študenta a absolventa)

Novartis Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho 15/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na oddelenie finančnej a compliance kontroly hladáme šikovného kolegu/kolegyňu, ktorého náplňou práce by bolo najmä:
- zber a spracovanie dát;
- analýza zozbieraných dát;
- príprava prezentácií pre informovanie manažmentu spoločnosti;
- spolupráca s FC&C manažérom pri SOX testovaní;
- pomoc a podpora pri interných kontrolách spoločnosti;
- správa a údržba globálneho toolu na reporting;
- ad hoc úlohy podľa pokynov manažéra oddelenia.

Pozícia je vhodná aj pre študenta 4./5.teho ročníka alebo absolventa vysokej školy (ekonomické, matematicko-fyzikálne zameranie).

- možnosť osobného rozvoja
- motivujúce finančné ohodnotenie
- medzinárodný kolektív
- notebook

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku posielajte pod označením "FC&C Specialist" na e-mailovú adresu: hr.sk@novartis.com.

Vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Prosíme Vás o zaslanie Vášho životopisu spolu s nasledujúcim súhlasom:

Týmto udeľujem súhlas spoločnosti Novartis Slovakia s.r.o. na správu, spracovanie a uschovanie mojich osobných údajov. Poskytnutie údajov je dobrovoľné, a to na účely spracovania databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. zákon o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažmet, Ekonómia, Matematika, Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- plynulá znalosť anglického jazyka,
- analytické schopnosti,
- samostatnosť, spoľahlivosť,
- znalosť MS Excel na pokročilej úrovni,
- znalosť SAP je výhodou, nie podmienkou.

International Pharmaceutical Company

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Žižkova 22B
811 02 Bratislava
ID: 3134033   Dátum zverejnenia: 17.7.2017