HR manažér

Novares Slovakia Automotive s.r.o.

Miesto práce
Prílohy, Zavar, Trnava
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiacmzda závisí od individuálnych schopností a skúsenosti vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie personálneho oddelenia
• plánovanie a analýza personálnych potrieb spoločnosti
• zapracovanie legislatívnych zmien do interných smerníc, pracovného poriadku
zabezpečeného v súlade so slovenskou legislatívou a zákonníkom práce
• poradenstvo a podpora ohľadom platného pracovného práva
• analyzovanie a pravidelné reportovanie budget, mzdy, KPI, recruiting
• aktívna komunikácia so zamestnancami a nadriadenými
• zabezpečenie náboru nových zamestnancov pre jednotlivé oddelenia
• podpora manažmentu v strategických rozhodnutiach a organizačných zmenách
• vytváranie atraktívnych podmienok odmeňovania a benefitov zamestnancom
• zabezpečovanie vzdelávacích procesov vo firme za účelom rozvoja
• poradenstvo pre manažérov spoločnosti v otázkach HR
• komunikácia a riešenie požiadaviek so zamestnaneckou radou
• proaktívne pristupovanie k riešeniu problémov na pracovisku
• návrhy a zlepšovanie HR procesov
• HR manažér ovláda celú personálnu operatívu

• pravidelná komunikácia v anglickom jazyku
• atraktívny systém odmeňovania
• stabilný a motivujúci kolektív
• rôzne školenia
• práca v nadnárodnej spoločnosti

Svoje životopisy v anglickom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a dôveru pracovať v našej spoločnosti. Odpovede budú zasielané iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje a personálny manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

• komunikácia v anglickom jazyku
• proaktívne a samostatné myslenie
• záujem o riadenie v oblasti ľudských zdrojov
• inovatívny prístup
• znalosť zákonníka práce

Spoločnosť NOVARES Slovakia Automotive s.r.o. je celosvetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 23 krajinách. Nový výrobný závod na Slovensku vznikol "na zelenej lúke" v Zavare v tesnej blízkosti mesta Trnava a je zameraný na výrobu interiérových a exteriérových plastových systémov do automobilov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Bušová
Tel.: +421903509126
E-mail: poslať životopis
ID: 4076069  Dátum zverejnenia: 6.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac